Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 5 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
KIA K4 -mallin farmari tarjoaa käytännöllisyyttä ja mukavuutta arjen ajomatkoihin. Tämä uusi ja ajamaton auto on varustettu mukautuvalla vakionopeudensäätimellä, joka helpottaa pitkien matkojen taittamista. Nahkaverhoilu tuo ripauksen ylellisyyttä matkustamoon, ja automaattinen ilmastointi pitää sisätilat miellyttävän viileinä kesähelteillä. Lisäksi lisälämmitin varmistaa mukavan lämpötilan kylminä aamuina. Jos tämä KIA K4 voisi olla seuraava menopelisi, ota yhteyttä ja tule koeajolle!
Perustiedot
| Rekisterinumero | RXT-903 |
| Vuosimalli | 2026 |
| Ajomäärä | 1 km |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Väri | Vihreä |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | K4 |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 7 l / 100 km |
| Toimistokulut | 600 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Kysy tarkempia tietoja
Varustelu
- * RAHOITUSTARJOUS korko 1,99 % + kulut. (max 72 kk, max 60t€, rahoitusyhtiö Santander. Ei voi yhdistää muihin liikkeen tai maahantuojan kampanjoihin) Voimassa rajoitetun ajan! Tarkista rahoituskampanjan ehdot myyjältä.
- TÄMÄ AUTO HETI SAATAVILLA!
- Tehdastakuu voimassa 7-vuotta tai 150tkm saakka
- EX - Comfort pack Tummennetut takaikkunat, Nahkaverhoilu, Langaton matkapuhelimen lataus, Sähkösäätöinen kuljettajan istuin, Sähkötoiminen ristiseläntuki kuljettajalle, Sähkötoiminen takaluukku, LED-takavalot
- Ilmastointi, automaattinen
- Käyttöjärjestelmän ja karttojen etäpäivitys (OTA-päivitykset)
- Navigointijärjestelmä
- Nahkaverhoilu
- Peruutuskamera
- Pysäköintitutka edessä ja takana
- 60/40-suhteessa taittuva takaistuin
- Etumatkustajan istuimen korkeudensäätö
- Isofix-kiinnikkeet takaistuimella (2 kpl)
- Keskikyynärnoja edessä
- Korkeus- ja etäisyyssäädettävät niskatuet edessä
- Korkeussäädettävät niskatuet takana
- Kuljettajan istuimen korkeussäätö
- Lämmitettävät etuistuimet
- Sähkösäätöinen kuljettajan istuin
- Sähkötoiminen ristiseläntuki kuljettajalle
- Takaistuimen keskikyynärnoja mukitelineellä
- ESC-ajonvakautusjärjestelmä
- Ilmastoinnin suuttimet takamatkustajille
- Ilmastoinnin sähköinen lisälämmitin, PTC-vastus
- Mukautuva vakionopeudensäädin
- Etumatkustajan turvatyynyn poiskytkentä
- Kuljettajan ja etumatkustajan turvatyynyt
- Sivuturvatyynyt edessä
- Ajotietokone
- Automaattisesti himmentyvä taustapeili
- Lämmitettävät ulkopeilit
- Sähkötoimiset ulkopeilit
- Kia Connect -etähallinta
- Langaton matkapuhelimen lataus (vaatii Qi-teknologiaa tukevan puhelimen)
- USB-latausliitin edessä
- USB-latausliitin keskikonsolissa (2 kpl)
- USB-liitin edessä
- 12,3" digitaalinen mittaristo
- 12,3” kosketusnäyttö keskikonsolissa
- Android Auto-yhteensopivuus
- Apple CarPlay -yhteensopivuus
- Audiojärjestelmä
- Audiosäätimet ohjauspyörässä
- Bluetooth hands-free puheentunnistuksella
- Radio
- Perusväri: Morning Haze
Tekniset tiedot
| Vetopainot | 500 kg / 1410 kg |
| Kuutiotilavuus | 1598 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 110 kw / 150 hv |
| CO₂-päästöt | 149 g / km |
| Kokonaismassa | 1940 kg |
| Omapaino | 1487 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Volttikatu 7, KUOPIO
Tätä ajoneuvoa myy
Jyri Rissanen
Ford- ja Kia-myyntipäällikkö FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;ane;iss;i.r;jyr