Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 7 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Tässä se on, uusi ja ajamaton KIA Niro -maastoauto, joka vie kesäseikkailusi uudelle tasolle! Tämä moderni hybridi on varustettu mukautuvalla vakionopeudensäätimellä, joka tekee pitkistäkin matkoista leppoisia. 10,25" kosketusvärinäyttö ja navigointijärjestelmä pitävät sinut kartalla, ja Apple CarPlay sekä Android Auto tuovat musiikin ja reitit käden ulottuville. Aurora Black -metalliväri kääntää katseet, ja sähkötoiminen takaluukku tekee pakkaamisesta lastenleikkiä. Älä missaa tätä KIA Niro -löytöä – ota pikimmiten yhteyttä!
Perustiedot
| Rekisterinumero | YMI-921 |
| Vuosimalli | 2026 |
| Ajomäärä | 0 km |
| Käyttövoima | Bensiini, Hybridi |
| Väri | Musta |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | Niro |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 5 l / 100 km |
| Toimistokulut | 600 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Kysy tarkempia tietoja
Varustelu
- RAHOITUSTARJOUS korko 0,99 % + kulut. (Rahoitusehdot: max 72 kk, max 60 t€. Rahoitusyhtiö Santander. Ei voi yhdistää muihin liikkeen tai maahantuojan kampanjoihin) Voimassa rajoitetun ajan! Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * Tähän autoon saatavilla 2 000 € romutuspalkkio!
- TÄMÄ AUTO HETI SAATAVILLA!
- Heti ajoon! Uusi rekisteröimätön auto nopeaan toimitukseen
- Metalliväri: Aurora Black
- Tehdastakuu 7 vuotta/150 tkm
- YHTEYDENOTOT:
- Taina Sikanen 040 342 6245
- Jukka Ala-Mäenpää 040 342 6244
- EX - Premium Pack Kuljettajan sähkötoiminen istuin, Kuljettajan istuimen sähkötoiminen ristiseläntuki, Sähkötoiminen takaluukku, 10,25" digitaalinen mittaristo
- Smart Key -avaimeton käynnistys ja lukitus
- Navigointijärjestelmä
- Vakionopeudensäädin, mukautuva
- Ajovalot, kaksois-LED
- LED-takavalot
- Kaukovaloautomatiikka
- Automaattinen ilmastointi, 2-alueinen
- 10,25" -kosketusvärinäyttö keskikonsolissa (suomenkielinen)
- Peruutuskamera
- Pysäköintitutkat edessä ja takana
- Android Auto-yhteensopivuus
- Apple CarPlay -yhteensopivuus
- Bluetooth hands-free puheohjauksella
- Lämmitettävä ohjauspyörä
- Sisäpuhaltimen sähkötoiminen lisälämmitin (PTC)0,4 kW
- Ulkopeilit, lämmitettävät ja sähkösäätöiset
- Sadetunnistin
- 16" Kevytmetallivanteet
- Kia Connect etähallinta
- Nopeusrajoitusmerkkien tunnistusjärjestelmä
- Automaattinen hätäjarrutusjärjestelmä risteystoiminnolla
- Ajotilan valinta (Eco, Sport)
- Kaistavahti
- Kaistallapitoavustin
- Moottoritieajoavustin
- ESC-ajonvakautusjärjestelmä
- Kuljettajan vireystilan valvonta
- Hätäpuhelujärjestelmä
- Pysäköintijarru, sähkötoiminen
- Audiosäätimet ohjauspyörässä
- USB-latausliitin edessä
- USB-latausliitin takana 2 kpl
- 12 V virtapistoke edessä
- Etumatkustajan istuimen korkeudensäätö
- Isofix-kiinnikkeet takana reunapaikoilla (2 kpl)
- Takaistuin 60:40 suhteessa taittuva selkänoja
- Kattokaiteet
Tekniset tiedot
| Vetopainot | 600 kg / 1110 kg |
| Kuutiotilavuus | 1580 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 93 kw / 126 hv |
| CO₂-päästöt | 103 g / km |
| Kokonaismassa | 1940 kg |
| Omapaino | 1474 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Jouppilantie 18, SEINÄJOKI
Tätä ajoneuvoa myy