Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 5 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Tässä se on, uusi ja ajamaton KIA XCeed, joka tuo kesäpäiviin ripauksen modernia tyyliä ja käytännöllisyyttä. Punainen viistoperä kääntää katseet ja mukautuva vakionopeudensäädin tekee pitkistä matkoista lastenleikkiä. Navigointijärjestelmä pitää sinut oikealla tiellä, ja peruutuskamera sekä pysäköintitutka takaavat, ettei parkkipaikalla tule yllätyksiä. Lämmitettävät etuistuimet ja ulkopeilit ovat kuin kirsikka kakun päällä. Jos tämä KIA XCeed voisi olla seuraava menopelisi, ota yhteyttä ja tule koeajolle!
Perustiedot
| Rekisterinumero | YMJ-120 |
| Vuosimalli | 2026 |
| Ajomäärä | 1 km |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Väri | Punainen |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | XCeed |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 7 l / 100 km |
| Toimistokulut | 600 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Kysy tarkempia tietoja
Varustelu
- * RAHOITUSTARJOUS korko 1,99 % + kulut. (max 72 kk, max 60t€, rahoitusyhtiö Santander. Ei voi yhdistää muihin liikkeen tai maahantuojan kampanjoihin) Voimassa rajoitetun ajan! Tarkista rahoituskampanjan ehdot myyjältä.
- TÄMÄ AUTO HETI SAATAVILLA!
- Tehdastakuu voimassa 7-vuotta tai 150tkm saakka
- Automaattinen kaksialueilmastointi
- Navigointijärjestelmä
- Peruutuskamera
- Pysäköintitutka takana
- 40/20/40-suhteessa taittuva takaistuimen selkänoja
- Etumatkustajan istuimen korkeudensäätö
- Isofix-kiinnikkeet takaistuimella (2 kpl)
- Keskikyynärnoja liukutoiminnolla edessä
- Kuljettajan istuimen korkeudensäätö
- Lämmitettävät etuistuimet
- Niskatukien etäisyyssäätö edessä
- Sähkötoiminen ristiseläntuki etumatkustajalle
- Sähkötoiminen ristiseläntuki kuljettajalle
- ESC-ajonvakautusjärjestelmä
- Ilmastoinnin suuttimet takamatkustajille
- Sisätilanpuhaltimen sähkötoiminen lisälämmitin PTC
- Mukautuva vakionopeudensäädin
- Etumatkustajan turvatyynyn poiskytkentä
- Kuljettajan ja etumatkustajan turvatyynyt
- Sivuturvatyynyt edessä
- Ajotietokone
- Lämmitettävät ulkopeilit
- Kia Connect -etähallinta
- Käyttöjärjestelmän ja karttojen etäpäivitys (OTA-päivitykset)
- TomTom Live -Palvelut
- USB-latausliitin edessä
- USB-latausliitin keskikonsolissa
- USB-liitin edessä
- Ohjauspyörän korkeus- ja etäisyyssäätö
- 10,25'' LCD monitoimikosketusnäyttö keskikonsolissa (suomenkielinen)
- 4,2" LCD-näytöllä varustettu Supervision-mittaristo
- Android Auto -yhteensopivuus
- Apple CarPlay -yhteensopivuus
- Audiojärjestelmä 6 kaiuttimella (2 kpl diskanttikaiuttimia)
- Audiosäätimet ohjauspyörässä
- Bluetooth hands-free puheentunnistuksella
- Radio
- Metalliväri: Magma Red
Tekniset tiedot
| Vetopainot | 600 kg / 1410 kg |
| Kuutiotilavuus | 1598 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 110 kw / 150 hv |
| CO₂-päästöt | 149 g / km |
| Kokonaismassa | 1890 kg |
| Omapaino | 1419 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Volttikatu 7, KUOPIO
Tätä ajoneuvoa myy
Jyri Rissanen
Ford- ja Kia-myyntipäällikkö FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;ane;iss;i.r;jyr