Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 6 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Tässä se on, ADRIA ALTEA -mallin matkailuvaunu, joka tekee kesäreissuista yhtä juhlaa! Tämä käytännöllinen vaunu on varustettu lasikuitukorilla ja -katolla, Trumatic ilmakiertolämmityksellä sekä Truma Ultraheatilla, joten lämpö pysyy mukavana satoi tai paistoi. Sähkötoiminen lattialämmitys ja 50 litran raitisvesisäiliö takaavat mukavuuden, kun taas iso jääkaappi ja sivukeittiö tekevät kokkailusta helppoa. Erillisvuoteet yhdistyvät isoksi parivuoteeksi, ja nukkumapaikkoja löytyy jopa neljälle. Ota yhteyttä ja tule tutustumaan!
Perustiedot
| Rekisterinumero | 0069916 |
| Vuosimalli | 2025 |
| Ajomäärä | 0 km |
| Malli | ALTEA |
| Ajoneuvotyyppi | Matkailuauto tai -vaunu |
| Toimistokulut | 990 € |
| Vuodepaikat | 4 henkilöä |
| Tyyppi | Matkailuvaunu |
Kysy tarkempia tietoja
Varustelu
- Tähän uuteen Adria-matkailuvaunuun ILMASTOINTILAITE JA PLUS-PAKETTI KAUPAN PÄÄLLE. Kysy lisää myyjiltämme.
- Tätä ajoneuvoa myyjämme suosittelevat!
- RAHOITUSTARJOUS varastossa oleviin uusiin matkailuajoneuvoihin. Kiinteä korko 3,99 % + kulut. max 72 kk. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä
- UUDISTUNUT NÄPPÄRÄN KOKOLUOKAN ALTEA 502 ERILLISVUOTEILLA!!
- ALV-vähennyskelpoinen
- Lasikuitukori ja -katto
- Trumatic ilmakiertolämmitys
- Truma Ultraheat
- Sähkötoiminen lattialämmitys
- Raitisvesisäiliö 50 litraa
- Verhoilu SELENA
- Koristetyynyt CRACEFUL FROST
- U-mallinen pöytäryhmä edessä josta pedattavissa tilapäisvuode kahdelle
- Sivukeittiö pesualtaalla ja kaasuliedellä keskellä oikealla
- Pesualtaan kansi / leikkuulauta puinen
- Iso jääkaappi pakastinlokerolla (tilavuus 142 litraa)
- Yhdistetty kasetti WC ja suihku keskellä vasemmalla
- Erillisvuoteet takana pitkittäin (yhdistettävissä isoksi parivuoteeksi)
- Pimennysverhot ja hyttysverkot
- Roiskeläpät
- Tukijalat
- Harmaavesisäiliö (irrallinen)
- Nukkumapaikat: jopa 4:lle
- Kokonaispituus: 710 cm
- Kokonaisleveys: noin 230 cm
- Kokonaiskorkeus: 258 cm
- Omamassa: noin 1200 kg
- Kokonaismassa: 1500 kg
- TÄMÄN VAUNUN PERUSHINTA ILMAN TEHDASLISÄVARUSTEITA ON 30800 €
- TEHDASLISÄVARUSTEET:
- PLUS-PAKETTI 1100 € (sis. Truma Ultraheat, Adria aluvanteet 14", TV-teline, Hyttysverkko ulko-oven yläosassa, kattoluukku Heki 2)
- MATTOSARJA 400 €
- MIKROAALTOUUNI 300 €
- TÄMÄN VAUNUN KOKONAISHINTA TEHDASLISÄVARUSTEINEEN ON 32600 € + TOIMITUSKULUT 990 €
- UUDET ADRIA MATKAILUVAUNUT JA -AUTOT LAHDESSA MYY J. RINTA-JOUPPI OY - TERVETULOA KAUPOILLE!!
Tekniset tiedot
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 1500 kg |
| Omapaino | 1200 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Tupalankatu 7, LAHTI
Tätä ajoneuvoa myy