Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 19 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Tässä Adria Matrix Axess 680 SP -mallin matkailuautossa on kaikki, mitä tarvitset kesän seikkailuihin! Tämä käytännöllinen valkoinen kaunotar tarjoaa tilaa ja mukavuutta koko perheelle. Ilmastointi pitää viileänä helteillä, ja vakionopeudensäädin tekee pitkistä matkoista lastenleikkiä. Kääntyvät etuistuimet ja pöytäryhmä tuovat mukavuutta leiriytymiseen, ja kahdet renkaat takaavat, että olet valmis kaikkiin sääolosuhteisiin. Jos tämä Adria Matrix Axess 680 SP voisi olla seuraava menopelisi, ota yhteyttä ja tule koeajolle!
Perustiedot
| Rekisterinumero | URG-285 |
| Vuosimalli | 2012 |
| Viimeisin katsastus | 9.4.2025 |
| Ajomäärä | 154000 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Valkoinen |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | Matrix Axess 680 SP |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Matkailuauto tai -vaunu |
| Toimistokulut | 299 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Vuodepaikat | 4 henkilöä |
| Tyyppi | Matkailuauto |
Kysy tarkempia tietoja
Juha Kaunismäki
Vastuumyyjä FI
Varustelu
- TÄHÄN AJONEUVOON RAHOITUSTARJOUS: KIINTEÄ 3.99 % KORKO + KULUT. (max 72 kk. Ei voi yhdistää muihin liikkeen kampanjoihin) Voimassa erittäin rajoitetun ajan! Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autoturva - Käytettyjen ajoneuvojen lisäturva tuo huolettomuutta meiltä ostetun ajoneuvon yllättävään rikkoutumiseen.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- TÄMÄ AUTO ON LAATUTARKASTETTU (kaasulaitteiden koeponnistukset/tiiveystarkastettu/laitetestaukset)
- Matkailuautoon mahdollisuus hankkia J. autoturva Caravan (1 vuosi / 20000 km)
- Suomi-auto
- Huoltokirja
- Soitin
- Ilmastointi
- Peruutuskamera
- Sähkölasit
- Vakionopeudensäädin
- Kääntyvät etuistuimet
- Pöytäryhmä
- Alaslaskuvuode
- Hyttysovi
- Markiisi
- TV-antenni
- Iso Jääkaappi
- Liesi
- Kahdet renkaat
- WC
- Suihku
- Isompi Trumatic lämmitys sähkö/kaasu
- Parivuode poikittain
- Isotakatalli
- Polkupyöräteline
- Nukkumapaikat 4/5
- Rekisteröity 5 lle
- Leveys 230 cm
- Pituus 737 cm
- Korkeus 283 cm
- Omapaino 2955 kg
- Kokonaispaino 3500 kg
- UUDET SEKÄ KÄYTETYT MATKAILUAUTOT JA -VAUNUT SEINÄJOELLA MYY J. RINTA-JOUPPI OY - TERVETULOA KAUPOILLE!!
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 6.3.2012 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 6.3.2012 |
| Vetopainot | 750 kg / 2000 kg |
| Kuutiotilavuus | 2287 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 96 kw / 131 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 3500 kg |
| Omapaino | 2955 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Herralankatu 34, SEINÄJOKI