Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 7 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Tässä Adria Matrix Plus 670 SL -matkailuautossa on kaikki, mitä tarvitset kesän seikkailuihin! Tämä käytännöllinen matkakumppani tarjoaa mukavat erillisvuoteet, jotka voi yhdistää isoksi parivuoteeksi, sekä sähköllä alaslaskettavan parivuoteen. L-mallin keittiössä kokkaat kuin kotona, ja tilava jääkaappi pitää eväät viileinä. Aurinkopaneeli ja ALDE-lämmitys takaavat mukavuuden ympäri vuoden. Ja hei, koukku on valmiina vetämään kärryä tai asuntovaunua! Jos tämä Matrix Plus 670 SL voisi olla seuraava menopelisi, ota yhteyttä ja tule koeajolle!
Perustiedot
| Rekisterinumero | NLM-123 |
| Vuosimalli | 2019 |
| Viimeisin katsastus | 6.3.2025 |
| Ajomäärä | 145000 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Valkoinen |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | Matrix Plus 670 SL |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Matkailuauto tai -vaunu |
| Toimistokulut | 299 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Vuodepaikat | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Matkailuauto |
Kysy tarkempia tietoja
Waltteri Engman
Automyyjä FI
Varustelu
- TÄHÄN AJONEUVOON RAHOITUSTARJOUS: KIINTEÄ 3.99 % KORKO + KULUT. (max 72 kk. Ei voi yhdistää muihin liikkeen kampanjoihin) Voimassa erittäin rajoitetun ajan! Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autoturva - Käytettyjen ajoneuvojen lisäturva tuo huolettomuutta meiltä ostetun ajoneuvon yllättävään rikkoutumiseen.
- LÖYTÖ! - Tätä ajoneuvoa myyjämme suosittelevat!
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- PLUS-SARJAN MATRIX ALDE-LÄMMITYKSELLÄ JA ASIALLISILLA VARUSTEILLA!!
- Matkailuautoon mahdollisuus hankkia J. autoturva Caravan (1 vuosi / 20000 km tai 2 vuotta / 40000 km)
- TÄMÄ AUTO ON LAATUTARKASTETTU (kaasulaitteiden koeponnistukset/tiiveystarkastettu/laitetestaukset)
- Suomi-auto
- Huoltokirja (asiallisesti huollettu - jakohihna vaihdettu 2/2022 ajomäärässä 109tkm ja viimeisin huolto tehty 4/2025 ajomäärässä 142tkm)
- ALDE nestekiertolämmitys kaasulla ja sähköllä
- ALDE lämmönvaihdin
- ALDE nestekiertoinen lattialämmitys
- Erillisvuoteet takana pitkittäin (yhdistettävissä isoksi parivuoteeksi patjanpalalla)
- Sähköllä alaslaskettava parivuode edessä ylhäällä poikittain
- Verhoilu LOUIS
- L-dinette pöytäryhmä edessä sekä kääntyvät Pilot kapteeninpenkit ohjaamossa
- TV-antenni ja TV sekä TV-teline
- Aurinkopaneeli 195W
- L-mallin keittiö pesualtaalla
- Kaasuliesi kolmella polttimella ja lasikannella sekä liesituuletin
- Kaasu-uuni Duplex sähköisellä sytytyksellä ja grillillä
- Tilava jääkaappi erillisellä pakastinlokerolla
- Erilliset kasetti WC ja suihku keskellä
- Hyttysverkot ja pimennysverhot
- Matot asuintilassa ja ohjaamossa
- Kaasupullokotelo kahdelle pullolle
- Markiisi
- Iso takatalli molemmin puolin autoa avattavilla luukuilla
- Takatukijalat
- Ilmastointi ohjaamossa
- Vakionopeudensäädin
- Nahkaverhoiltu ratti ja vaihdekepin nuppi
- Multimedia- ja navigointilaite ZENEC kosketusvärinäytöllä ohjaamossa (sis. mm. Peruutuskameran ja Bluetooth handsfree ominaisuuden)
- LED-huomiovalot
- Sähkökäyttöiset sivuikkunat ja -peilit ohjaamossa
- Astinlaudat ohjaamoon
- Vetokoukku
- Aluvanteet
- Rekisteröity: 5:lle
- Nukkumapaikat: jopa 5:lle
- Pituus: noin 738 cm
- Leveys: noin 230 cm
- Korkeus: noin 283 cm
- Omamassa: 3086 kg
- Kokonaismassa: 3500 kg
- Saa ajaa B-kortilla
- Mallivuosi 2018 (käyttöönotettu/ensirekisteröity uutena vasta 3/2019)
- Alde
- Nestekiertolämmitys
- Keskuslämmitys
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 29.3.2019 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 29.3.2019 |
| Vetopainot | 750 kg / 2000 kg |
| Kuutiotilavuus | 2287 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 110 kw / 150 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 3500 kg |
| Omapaino | 3086 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Kistolantie 3, VANTAA
Tätä ajoneuvoa myy