Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 5 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Tässä Adria Matrix Plus 670 SL -mallissa on kaikki, mitä kesän seikkailuihin tarvitset! Tämä käytännöllinen matkailuauto tarjoaa mukavat oltavat niin tien päällä kuin leirintäalueella. Tuplailmastointi pitää viileänä kuumimpinakin päivinä, ja L-dinette pöytäryhmä kutsuu viettämään aikaa yhdessä. Sähköllä alaslaskettava parivuode ja erillisvuoteet takaavat hyvät unet. Iso takatalli ja polkupyöräteline tekevät tavaroiden kuljettamisesta helppoa. Jos tämä Adria Matrix Plus 670 SL voisi olla seuraava menopelisi, ota yhteyttä ja tule koeajolle!
Perustiedot
| Rekisterinumero | TZK-794 |
| Vuosimalli | 2015 |
| Viimeisin katsastus | 4.6.2025 |
| Ajomäärä | 150000 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Harmaa |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | Matrix Plus 670 SL |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Matkailuauto tai -vaunu |
| Toimistokulut | 299 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Vuodepaikat | 4 henkilöä |
| Tyyppi | Matkailuauto |
Kysy tarkempia tietoja
Tommi Kataja
Automyyjä FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autoturva - Käytettyjen ajoneuvojen lisäturva tuo huolettomuutta meiltä ostetun ajoneuvon yllättävään rikkoutumiseen.
- LÖYTÖ! - Tätä ajoneuvoa myyjämme suosittelevat!
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- NÄYTTÄVÄ MATRIX HYVÄLLÄ POHJARATKAISULLA SEKÄ ASIALLISILLA VARUSTEILLA!!
- Matkailuautoon mahdollisuus hankkia J. autoturva Caravan (1 vuosi / 20000 km tai 2 vuotta / 40000 km)
- Iso Trumatic 6E ilmakiertolämmitys kaasulla ja sähköllä
- Sähkötoiminen lattialämmitys
- Asuinosan ilmastointilaite DOMETIC takatallissa
- Verhoilu SANTOS
- L-dinette pöytäryhmä edessä sivusohvalla ja kääntyvät Pilot kapteeninpenkit ohjaamossa
- Sähköllä alaslaskettava parivuode edessä pöytäryhmän yllä
- Sivukeittiö keskellä vasemmalla kaasuliedellä ja pesualtaalla
- Tilava jääkaappi erillisellä pakastinlokerolla keskellä oikealla
- Erilliset kasetti WC ja suihku keskellä
- Erillisvuoteet takana pitkittäin
- Iso takatalli molemmin puolin autoa avattavilla luukuilla
- Markiisi
- Polkupyöräteline
- Astinlaudat ohjaamoon
- Multimedialaite / peruutuskamera ZENEC värinäytöllä ohjaamossa
- Automaattivaihteisto 6-vaihteinen
- Ilmastointi ohjaamossa
- Vakionopeudensäädin
- Valorauta ja LED Bar lisävalo keulalla
- Sähkötoimiset sivuikkunat ja -peilit ohjaamossa
- Vetokoukku (jarrullinen vetomassa max 2000 kg)
- Ohjaamon metalliväri Iron Gray harmaa
- Kahdet renkaat vanteineen (talveksi NASTAT)
- Rekisteröity: 5:lle
- Nukkumapaikat: 4:lle
- Pituus: noin 738 cm + PP-teline
- Leveys: noin 230 cm
- Korkeus: noin 286 cm
- Omamassa: noin 3000 kg
- Kokonaismassa: 3500 kg
- Saa ajaa B-kortilla
- Puoli-integroitu
- Keskuslämmitys
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 12.5.2015 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 12.5.2015 |
| Vetopainot | 750 kg / 2000 kg |
| Kuutiotilavuus | 2287 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 109 kw / 148 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 3500 kg |
| Omapaino | 2983 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Kistolantie 3, VANTAA
Tätä ajoneuvoa myy