Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 14 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Adria TWIN 600 SP PLATINUM -mallin matkailuauto tarjoaa mukavuutta ja käytännöllisyyttä kesäseikkailuihin. Tämä vähän ajettu auto on varustettu automaattivaihteistolla, mikä tekee ajamisesta miellyttävää. Ohjaamon ilmastointi pitää sisätilat viileinä kuumina kesäpäivinä. Vakionopeudensäädin helpottaa pitkien matkojen taittamista. Trumatic-lämmitys ja lattialämmitys takaavat mukavuuden viileämpinä iltoina. Auto on huollettu säännöllisesti, ja jakohihna on vaihdettu hiljattain. Jos tämä Adria TWIN 600 SP PLATINUM voisi olla seuraava menopelisi, ota yhteyttä ja tule koeajolle!
Perustiedot
| Rekisterinumero | BUC-958 |
| Vuosimalli | 2017 |
| Viimeisin katsastus | 12.6.2024 |
| Ajomäärä | 67000 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Harmaa |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | TWIN 600 SP PLATINUM |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Matkailuauto tai -vaunu |
| Polttoaineen kulutus kaupungissa | 7 l / 100 km |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 6 l / 100 km |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 4 henkilöä |
| Vuodepaikat | 2 henkilöä |
| Tyyppi | Matkailuauto |
Kysy tarkempia tietoja
Tomi Jakobsson
Myyntipäällikkö FI | EN
Varustelu
- TÄHÄN AJONEUVOON RAHOITUSTARJOUS: KIINTEÄ 3.99 % KORKO + KULUT. (max 72 kk. Ei voi yhdistää muihin liikkeen kampanjoihin) Voimassa erittäin rajoitetun ajan! Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- AUTOMAATTIVAIHTEET!
- TÄMÄ AUTO ON LAATUTARKASTETTU 4/2026(kaasulaitteiden koeponnistukset/tiiveystarkastettu/laitetestaukset)
- Aj.67 tkm
- Suomi-auto
- Huoltokirja (viim. 11/2024 59tkm. Jakohihna vaihdettu 9/2023 39tkm)
- Ilmastointi ohjaamossa
- Automaattivaihteet
- Vakionopeudensäädin
- Pimennysvekkiverhot
- Sähkölasit x2
- Cd-soitin
- Keskuslukitus
- Pilot-istuimet
- Pöytäryhmä
- Trumatic lämmitys sähköllä sekä kaasulla
- Lattialämmitys sähköllä
- Harmaavesisäiliön lämmity
- Mattosarja
- Hyttysovi
- Kattoluukku
- Liesi
- Jääkaappi
- Iso vaatekaappi tangolla
- Wc/suihku
- Parivuode poikittain takana
- Sähköporras
- Metalliväri
- 2x Renkaat yhdet vanteet
- Nukkumapaikat 2:lle
- Rekisteröity 4:lle
- Pituus 599cm
- Leveys 205cm
- Korkeus 258cm
- Omamassa 2915kg
- Kokonaismassa 3300kg
- VÄHÄN AJETTU AUTOMAATTIVAIHTEILLA OLEVA SIISTI PLATINUM RETKEILYYN!
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 13.6.2017 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 13.6.2017 |
| Vetopainot | 750 kg / 2500 kg |
| Kuutiotilavuus | 2287 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 96 kw / 131 hv |
| CO₂-päästöt | 177 g / km |
| Kokonaismassa | 3300 kg |
| Omapaino | 2915 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Tupalankatu 7, LAHTI
Tätä ajoneuvoa myy