Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 12 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Tässäpä on Adria Twin 600 SP -mallin matkailuauto, joka on kuin tehty kesäseikkailuihin! Tämä käytännöllinen menopeli kulkee dieselillä ja tarjoaa mukavan ajokokemuksen automaattivaihteistolla. Matkailuautosta löytyy kaikki tarpeellinen: kääntyvät etuistuimet, sivukeittiö, jääkaappi ja suihku. Vakionopeudensäädin ja ohjaamoilmastointi tekevät matkan taittamisesta helppoa kuin heinänteko. Rekisteröity neljälle, mutta nukkumapaikkoja on 2-3:lle, joten tilaa on sopivasti. Jos tämä Adria Twin 600 SP voisi olla seuraava menopelisi, ota yhteyttä ja tule koeajolle!
Perustiedot
| Rekisterinumero | EUY-153 |
| Vuosimalli | 2012 |
| Viimeisin katsastus | 5.12.2025 |
| Ajomäärä | 130000 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Harmaa |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | Twin 600 SP |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Matkailuauto tai -vaunu |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 4 henkilöä |
| Tyyppi | Matkailuauto |
Kysy tarkempia tietoja
Panu Behm
Vastuumyyjä, Matkailuajoneuvot FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- Tätä ajoneuvoa myyjämme suosittelevat!
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- TÄMÄ AUTO ON LAATUTARKASTETTU (kaasulaitteiden koeponnistukset/tiiveystarkastettu/laitetestaukset)
- Aj. 130tkm
- Huoltokirja (viim. 4/2025 120tkm)
- Takana parivuode
- Lämmitettävä harmaavesisäiliö
- Pöytäryhmä
- Kääntyvät etuistuimet
- Sivukeittiö
- Liesi
- Jääkaappi
- Kasetti WC
- Suihku
- Trumatic-lämmitys kaasulla
- Ohjaamoilmastointi
- Radio CD-soitin
- Sähköikkunat
- Sähkötoimiset peilit
- Vakionopeudensäädin
- 1x renkaat + 1x vanteet
- Rekisteröity 4:lle
- Nukkumapaikat 2-3 :lle
- Saa ajaa B-kortilla
- Sähkörappu
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 6.3.2012 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 6.3.2012 |
| Vetopainot | 750 kg / 3000 kg |
| Kuutiotilavuus | 2999 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 130 kw / 177 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 3500 kg |
| Omapaino | 2830 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Lentokentäntie 5, LAPPEENRANTA
Tätä ajoneuvoa myy