Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 1 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Perustiedot
| Rekisterinumero | ZMV-883 |
| Vuosimalli | 2020 |
| Viimeisin katsastus | 19.7.2024 |
| Ajomäärä | 69000 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Harmaa |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | Twin Supreme 640 SLB |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Matkailuauto tai -vaunu |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 12 l / 100 km |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 4 henkilöä |
| Vuodepaikat | 3 henkilöä |
| Tyyppi | Matkailuauto |
Kysy tarkempia tietoja
Waltteri Engman
Automyyjä FI
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- SUOSITTU HIENO PIDEMPIKORINEN TWIN SUPREME HYVILLÄ VARUSTEILLA JA AUTOMAATTIVAIHTEISTOLLA!!
- 2.omistajalta
- Suomi-auto
- ZF 9-vaihteinen automaattivaihteisto momentinmuuntimella
- Huoltokirja (viimeisin huolto tehty ja jakohihna vaihdettu 9/2025 ajomäärässä 60tkm)
- Talvipaketti
- Trumatic ilmakeskuslämmitys kaasulla ja sähköllä
- Lattialämmitys
- Harmaavesisäiliö lämmitetty ja eristetty
- Markiisi
- Aurinkopaneeli
- Invertteri
- Mattosarja
- Takana erillisvuoteet pitkittäin (yhdistettävissä isoksi parivuoteeksi lisäpatjan palalla)
- Yhdistetty kasetti WC ja suihku keskellä vasemmalla
- Sivukeittiö keskellä oikealla
- Kaasuliesi
- Iso kompressori jääkaappi pakastinlokerolla (tilavuus 149 litraa)
- Mikro
- Edessä pöytäryhmä
- Kääntyvät Pilot etuistuimet
- Panoraamaikkuna ohjaamon yllä
- Asuinosan sivuovessa sähkötoiminto
- Lisäilmajouset taka-akselille
- TV -antenni
- TV (HUOM - ei tue HD-kanavia!)
- Zenec 9" multimedialaite ohjaamossa (radio/bluetooth/peruutuskamera)
- Ohjaamoilmastointi
- Vakionopeudensäädin
- Nahkaverhoiltu ratti
- Sähkökäyttöiset sivuikkunat ja -peilit ohjaamossa
- 2x renkaat aluvanteilla
- Vetokoukku (jarrullinen vetomassa on max 2500 kg)
- Koukkuun asennettava polkupyöräteline
- Polttoainesäiliö 90 litraa
- Metalliväri hopeanharmaa
- Roiskeläpät edessä ja takana
- Moottorinlämmitin
- Rekisteröity 4:lle
- Makuupaikat jopa 3:lle
- Pituus noin 636 cm + vetokoukku
- Leveys 205 cm
- Korkeus noin 260 cm + TV-antenni
- Kokonaismassa 3500 kg
- Omamassa 3104 kg
- Saa ajaa B-kortilla
- Retkeilyauto
- Keskuslämmitys
- Sähköpatruuna
- Parivuode
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 5.8.2020 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 5.8.2020 |
| Vetopainot | 750 kg / 2500 kg |
| Kuutiotilavuus | 2287 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 118 kw / 160 hv |
| CO₂-päästöt | 325 g / km |
| Kokonaismassa | 3500 kg |
| Omapaino | 3104 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Kistolantie 3, VANTAA
Tätä ajoneuvoa myy