Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 9 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
BÜRSTNER Nexxo T 660 on käytetty matkailuauto, joka tarjoaa mukavat puitteet kesäisille seikkailuille. Tämä puoli-integroitu malli on varustettu Trumatic-lämmityksellä, lattialämmityksellä ja eristetyllä harmaavesisäiliöllä, mikä tekee siitä sopivan myös viileämpiin kesäiltoihin. Lämminvesiboileri, jääkaappi ja liesi tekevät matkustamisesta mukavaa, kun taas parivuode ja suihku tarjoavat kodinomaiset olosuhteet. Ajoneuvo on rekisteröity neljälle ja tarjoaa nukkumapaikat jopa kolmelle. Jos tämä Nexxo T 660 -mallin BÜRSTNER voisi olla seuraava menopelisi, ota yhteyttä ja tule koeajolle!
Perustiedot
| Rekisterinumero | BOL-901 |
| Vuosimalli | 2008 |
| Viimeisin katsastus | 16.7.2025 |
| Ajomäärä | 176000 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Valkoinen |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | Nexxo T 660 |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Matkailuauto tai -vaunu |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 3 henkilöä |
| Vuodepaikat | 2 henkilöä |
| Tyyppi | Matkailuauto |
Kysy tarkempia tietoja
Tommi Kataja
Automyyjä FI | EN
Varustelu
- TÄHÄN AJONEUVOON RAHOITUSTARJOUS: KIINTEÄ 3.99 % KORKO + KULUT. (max 72 kk. Ei voi yhdistää muihin liikkeen kampanjoihin) Voimassa erittäin rajoitetun ajan! Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- Tätä ajoneuvoa myyjämme suosittelevat!
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- NÄPPÄRÄ ASIALLINEN NEXXO SOPUISAAN HINTALUOKKAAN!!
- Puoli-integroitu
- Trumatic
- Lattialämmitys
- Eristetty harmaavesisäiliö
- Lämminvesiboileri
- Jääkaappi
- Kasetti WC
- Kasettiverhot
- Liesi
- Markiisi
- Pakastelokero
- Parivuode
- Pesuallas
- Suihku
- Kattoluukku
- Pyöräteline
- Rekisteröity: 4:lle
- Nukkumapaikat: jopa 3:lle
- Pituus: 626 cm
- Leveys: 230 cm
- Korkeus: 275 cm
- Omamassa: noin 2800 kg
- Kokonaismassa: 3500 kg
- Saa ajaa B-kortilla
- Keskuslämmitys
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 27.12.2010 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 15.5.2008 |
| Kuutiotilavuus | 2198 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 96 kw / 131 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 3500 kg |
| Omapaino | 2750 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Kistolantie 3, VANTAA
Tätä ajoneuvoa myy