Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 36 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Tässäpä olisi käytetty Bürstner Aviano I 650 -matkailuauto, joka on kuin tehty kesän seikkailuihin! Tämä siistikuntoinen integroitu Bürre on varustettu ilmastoinnilla, joka pitää ohjaamon viileänä helteillä. Reissussa ei tarvitse tinkiä mukavuudesta: parivuode, suihku ja jääkaappi tekevät matkasta kuin kotona olisi. Trumatic-lämmitys ja lämminvesiboileri varmistavat, että kaikki sujuu kuin tanssi. Ja mikä parasta, tämä dieselkone on vähäpäästöinen, joten matka taittuu ympäristöystävällisesti. Jos tämä Aviano-mallin Bürstner voisi olla seuraava menopelisi, ota yhteyttä ja tule koeajolle!
Perustiedot
| Rekisterinumero | OYV-357 |
| Vuosimalli | 2009 |
| Viimeisin katsastus | 2.10.2025 |
| Ajomäärä | 115000 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Valkoinen |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | Aviano I 650 |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Matkailuauto tai -vaunu |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 4 henkilöä |
| Vuodepaikat | 4 henkilöä |
| Tyyppi | Matkailuauto |
Kysy tarkempia tietoja
Waltteri Engman
Automyyjä FI
Varustelu
- TÄHÄN AJONEUVOON RAHOITUSTARJOUS: KIINTEÄ 3.99 % KORKO + KULUT. (max 72 kk. Ei voi yhdistää muihin liikkeen kampanjoihin) Voimassa erittäin rajoitetun ajan! Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- Tätä ajoneuvoa myyjämme suosittelevat!
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Ilmastointi ohjaamossa
- Huoltokirja
- Äänentoistojärjestelmä Radio/CD-soitin
- Trumatic
- Lämminvesiboileri
- Jääkaappi
- Kasettiverhot
- Liesi
- Markiisi
- Pakastelokero
- Parivuode
- Suihku
- TV-antenni tai lautasantenni
- Sähkörappu
- Rekisteröity: 4:lle
- Nukkumapaikat: 4:lle
- Pituus: 675 cm
- Leveys: 230 cm
- Korkeus: 285 cm
- Omamassa: 3125 kg
- Kokonaismassa: 3500 kg
- Integroitu
- Saa ajaa B-kortilla
- Keskuslämmitys
- Rekisteröity käytettynä Saksasta Suomeen 6/2011
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 6.10.2011 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 18.5.2009 |
| Vetopainot | 750 kg / 1700 kg |
| Kuutiotilavuus | 2999 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 116 kw / 158 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 3500 kg |
| Omapaino | 3125 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Kistolantie 3, VANTAA
Tätä ajoneuvoa myy