Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 6 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Tässä on käytettynäkin varsinainen kesäseikkailujen unelma: Marano T 640 -mallin Bürstner! Tämä vähän ajettu matkailuauto on ollut vain yhdellä omistajalla, ja se on varusteltu niin, että matka taittuu kuin siivillä. Ohjaamoilmastointi ja vakionopeudensäädin pitävät huolen siitä, että kesäpäivät sujuvat mukavasti. L-keittiö, iso jääkaappi ja erillinen pakastin tarjoavat tilaa kaikille herkkusuille. Eikä sovi unohtaa Trumatic-ilmakiertolämmitystä, joka pitää lämpimänä viileämmilläkin keleillä. Älä missaa tätä Bürstner Marano T 640 löytöä – ota pikimmiten yhteyttä!
Perustiedot
| Rekisterinumero | OAZ-908 |
| Vuosimalli | 2008 |
| Viimeisin katsastus | 7.5.2025 |
| Ajomäärä | 81000 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Valkoinen |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | Marano T 640 |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Matkailuauto tai -vaunu |
| Toimistokulut | 299 € |
| Rekisteröity | 4 henkilöä |
| Vuodepaikat | 2 henkilöä |
| Tyyppi | Matkailuauto |
Kysy tarkempia tietoja
Topi Kutvonen
Automyyjä FI | SV | EN
Varustelu
- TÄHÄN AJONEUVOON RAHOITUSTARJOUS: KIINTEÄ 3.99 % KORKO + KULUT. (max 72 kk. Ei voi yhdistää muihin liikkeen kampanjoihin) Voimassa erittäin rajoitetun ajan! Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- LÖYTÖ! - Tätä ajoneuvoa myyjämme suosittelevat!
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- IKÄISEKSEEN VÄHÄN AJETTU ISOKONEINEN BÜRRE HUIPPUHISTORIALLA!!
- Aj. 81 tkm
- Suomi- auto
- 1. om.
- Huoltokirja - viimeisin huolto tehty 05/2025
- Rekisteröity neljälle
- Pitkittäinen parivuode takana
- Trumatic ilmakiertolämmitys kaasulla ja sähköllä
- Lämminvesivaraaja
- Lattian mukavuuslämmitys sähköllä 230V
- Eristetty ja lämmitetty harmaavesisäiliö
- L- keittiö
- Kaasuliesi
- Iso jääkaappi ja erillinen pakastin
- Ohjaamoilmastointi
- Vakionopeudensäädin
- Sähkösäätöiset sivupeilit- ja lasit
- Soitin
- Ohjaamomatto
- Asunto-osan mattosarja
- Markiisi
- Polkupyöräteline kahdelle pyörälle
- Kesärenkaat aluvanteilla
- Pituus: 679 cm + pyöräteline
- Leveys: 230 cm
- Korkeus: 285 cm
- Omamassa: 3075 kg
- Kokonaismassa: 3500 kg
- Saa ajaa B-kortilla
- Puoli-integroitu
- Keskuslämmitys
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 10.4.2008 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 10.4.2008 |
| Vetopainot | 750 kg / 1700 kg |
| Kuutiotilavuus | 2999 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 116 kw / 158 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 3500 kg |
| Omapaino | 3075 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Kistolantie 3, VANTAA
Tätä ajoneuvoa myy