Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 17 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Bürstner Marano T 640 on käytetty matkailuauto, joka tarjoaa mukavuutta ja käytännöllisyyttä kesäseikkailuihin. Tämä vähän ajettu ajoneuvo on ollut vain yhdellä omistajalla ja on rekisteröity neljälle hengelle. Varusteluun kuuluu muun muassa ohjaamoilmastointi, joka pitää matkustamon viileänä lämpiminä päivinä, sekä vakionopeudensäädin, joka helpottaa pitkien matkojen taittamista. L-keittiö, iso jääkaappi ja erillinen pakastin tekevät ruoanlaitosta helppoa tien päällä. Ota yhteyttä ja tule koeajolle!
Perustiedot
| Rekisterinumero | OAZ-908 |
| Vuosimalli | 2008 |
| Viimeisin katsastus | 21.4.2026 |
| Ajomäärä | 81000 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Valkoinen |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | Marano T 640 |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Matkailuauto tai -vaunu |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 4 henkilöä |
| Vuodepaikat | 2 henkilöä |
| Tyyppi | Matkailuauto |
Kysy tarkempia tietoja
Topi Kutvonen
Automyyjä FI | SV | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus kuluttaja-asiakkaille. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella.
- Tätä ajoneuvoa myyjämme suosittelevat!
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Tämä ajoneuvo on juuri katsastettu!
- IKÄISEKSEEN VÄHÄN AJETTU ISOKONEINEN BÜRRE HUIPPUHISTORIALLA!!
- Aj. 81 tkm
- Suomi- auto
- 1. om.
- Huoltokirja - viimeisin huolto tehty 05/2025
- Rekisteröity neljälle
- Pitkittäinen parivuode takana
- Trumatic ilmakiertolämmitys kaasulla ja sähköllä
- Lämminvesivaraaja
- Lattian mukavuuslämmitys sähköllä 230V
- Eristetty ja lämmitetty harmaavesisäiliö
- L- keittiö
- Kaasuliesi
- Iso jääkaappi ja erillinen pakastin
- Ohjaamoilmastointi
- Vakionopeudensäädin
- Sähkösäätöiset sivupeilit- ja lasit
- Soitin
- Ohjaamomatto
- Asunto-osan mattosarja
- Markiisi
- Polkupyöräteline kahdelle pyörälle
- Kesärenkaat aluvanteilla
- Pituus: 679 cm + pyöräteline
- Leveys: 230 cm
- Korkeus: 285 cm
- Omamassa: 3075 kg
- Kokonaismassa: 3500 kg
- Saa ajaa B-kortilla
- Puoli-integroitu
- Keskuslämmitys
- Sähköpatruuna
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 10.4.2008 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 10.4.2008 |
| Vetopainot | 750 kg / 1700 kg |
| Kuutiotilavuus | 2999 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 116 kw / 158 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 3500 kg |
| Omapaino | 3075 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Kistolantie 3, VANTAA
Tätä ajoneuvoa myy