Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Tässäpä olisi BMW F -mallin moottoripyörä, joka on kuin tehty kesäisille seikkailuille! Tämä vihreä kaunotar on varustettu kaikella tarpeellisella, kuten navigaattorilla, kahvanlämmittimillä ja vakionopeussäätimellä, jotta matka taittuu kuin siivillä. Quickshifter ja ajomoodit tekevät ajosta sujuvaa, ja lukkiutumattomat jarrut sekä luistonesto pitävät huolen turvallisuudesta. Tämä vähän ajettu kaksipyöräinen on valmis viemään sinut uusiin maisemiin. Jos tämä BMW F voisi olla seuraava menopelisi, ota yhteyttä ja tule koeajolle!
Perustiedot
| Rekisterinumero | 76-OIK |
| Vuosimalli | 2019 |
| Ajomäärä | 52500 km |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Väri | Vihreä |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | F |
| Vetotapa | Takaveto |
| Ajoneuvotyyppi | Moottoripyörä |
| Toimistokulut | 299 € |
| Rekisteröity | 2 henkilöä |
| Ajokorttiluokka | A, rajoitettavissa A2:een |
| Tyyppi | Moottoripyörä |
Kysy tarkempia tietoja
Aki Peltonen
Myyntipäällikkö FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autoturva - Käytettyjen ajoneuvojen lisäturva tuo huolettomuutta meiltä ostetun ajoneuvon yllättävään rikkoutumiseen.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Moottoripyörään mahdollisuus hankkia J. autoturva Moto (1 vuosi / 10000 km tai 2 vuotta / 20000 km)
- 2.omisteinen
- Suomi-pyörä
- Huoltohistoria ( viim.huolto: 04/25 47227 km )
- Nelitahti
- Rekisteröity kahdelle
- Ketjuveto
- Ajonestolaite
- Kulutusosat kunnossa
- Quickshifter
- Navigaattori
- Tuulisuoja
- Säädettävät jarru ja kytkinkahvat
- Käsisuojat
- Kahvanlämmittimet
- Ajomoodit
- Lukkiutumattomat jarrut (ABS)
- Luistonesto
- Vakionopeussäädin
- Sähkökäynnistys
- Sivulaukut sisäkasseilla
- 12V ulosotto
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 25.2.2019 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 25.2.2019 |
| Kuutiotilavuus | 853 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 70 kw / 95 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 445 kg |
| Omapaino | 229 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Aamuruskontie 6, HELSINKI
Tätä ajoneuvoa myy
Eetu Tavio
Moottoripyörämyyjä FI | SV | EN
i;i.f;upp;ajo;int;o/r;avi;u.t;eet
Janne Anttonen
Moottoripyörämyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;ton;ant;ne.;jan
Aki Peltonen
Myyntipäällikkö FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;lto;.pe;aki