Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 11 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
BMW F -mallin moottoripyörä tarjoaa käytännöllisyyttä ja mukavuutta arjen ajoihin. Tämä vähän ajettu pyörä on varustettu navigaattorilla, kahvanlämmittimillä ja tilavalla takalaukulla, jotka tekevät kesäisistä ajomatkoista miellyttäviä. Sähkökäynnistys ja keskiseisontatuki lisäävät käyttömukavuutta, ja ketjuveto takaa tasaisen ajokokemuksen. Nelitahtimoottori toimii bensiinillä, ja pyörä on rekisteröity kahdelle. Jos tämä BMW F voisi olla seuraava menopelisi, ota yhteyttä ja tule koeajolle!
Perustiedot
| Rekisterinumero | 83-HFY |
| Vuosimalli | 2012 |
| Ajomäärä | 25000 km |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | F |
| Vetotapa | Takaveto |
| Ajoneuvotyyppi | Moottoripyörä |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 2 henkilöä |
| Ajokorttiluokka | A, rajoitettavissa A2:een |
| Tyyppi | Moottoripyörä |
Kysy tarkempia tietoja
Niklas Lakkapää
Automyyjä FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus kuluttaja-asiakkaille. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- 2 om.
- Suomi-Pyörä
- Navigaattori
- Kahvanlämmittimet
- Takalaukku
- 2 x avain
- Rekisteröity kahdelle
- Sähkökäynnistys
- Keskiseisontatuki
- Nelitahti
- Ketjuveto
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 30.5.2012 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 30.5.2012 |
| Kuutiotilavuus | 798 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 63 kw / 86 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 443 kg |
| Omapaino | 207 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Soininkatu 3, RAISIO
Tätä ajoneuvoa myy
Hugo Larm
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;arm;o.l;hug
Niklas Lakkapää
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;paa;kka;.la;las;nik
Luca Giacoletto
Automyyjä FI | EN | SV | IT
.fi;ppi;jou;nta;/ri;tto;ole;iac;a.g;luc
Alex Uppa
Myyntipäällikkö FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;ppa;x.u;ale