Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 7 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Tässä sininen BMW F -moottoripyörä, joka on kuin tehty kesän seikkailuihin! Tämä vähän ajettu menopeli tarjoaa mukavaa kyytiä kahdelle ja on varustettu kaikilla tarpeellisilla herkuilla, kuten tuulisuojalla, kaatumaraudoilla ja pehmeillä sivulaukuilla. Kahvanlämmittimet pitävät kädet lämpiminä viileämmilläkin keleillä, ja ABS-jarrut tuovat varmuutta matkantekoon. Tällä pyörällä matka taittuu kuin siivillä! Jos tämä voisi olla seuraava menopelisi, ota yhteyttä ja tule koeajolle!
Perustiedot
| Rekisterinumero | 89-YAT |
| Vuosimalli | 2010 |
| Ajomäärä | 50300 km |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Väri | Sininen |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | F |
| Vetotapa | Takaveto |
| Ajoneuvotyyppi | Moottoripyörä |
| Toimistokulut | 299 € |
| Rekisteröity | 2 henkilöä |
| Ajokorttiluokka | A, rajoitettavissa A2:een |
| Tyyppi | Moottoripyörä |
Kysy tarkempia tietoja
Aki Peltonen
Myyntipäällikkö FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- * KAMPANJA: Meiltä kampanja-aikana ostettuhin moottoripyöriin ilmainen talvisäilytys ensi kevääseen asti.
- Suomi-pyörä
- Huoltohistoria ( viim.huolto: 02/24 50tkm )
- Vaurioituneena poisto 2.8.2024 - 24.4.2025
- Nelitahti
- Rekisteröity kahdelle
- Ketjuveto
- Kulutusosat kunnossa
- Renkaissa hyvin pintaa
- Tuulisuoja
- Kaatumaraudat
- Kahvanlämmittimet
- Lukkiutumattomat jarrut (ABS)
- Keskiseisontatuki
- Sähkökäynnistys
- Pehmeät sivulaukut
- Takalaukku
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 14.5.2010 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 14.5.2010 |
| Kuutiotilavuus | 798 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 52 kw / 71 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 436 kg |
| Omapaino | 199 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Aamuruskontie 6, HELSINKI
Tätä ajoneuvoa myy
Eetu Tavio
Moottoripyörämyyjä FI | SV | EN
i;i.f;upp;ajo;int;o/r;avi;u.t;eet
Janne Anttonen
Moottoripyörämyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;ton;ant;ne.;jan
Aki Peltonen
Myyntipäällikkö FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;lto;.pe;aki