Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 6 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Tässäpä olisi BMW R -mallin moottoripyörä, joka on valmiina viemään sinut kesän seikkailuihin! Tämä vähän ajettu menopeli on varustettu kaikilla herkuilla, kuten vakionopeussäätimellä, navigaattorilla ja kahvanlämmittimillä – matka taittuu kuin siivillä. Hyvät renkaat ja kulutusosat pitävät huolen siitä, että voit keskittyä nauttimaan ajosta. Kirsikkana kakun päällä ovat sivulaukut sisäkasseilla ja takalaukku, joihin pakkaat helposti kaiken tarvittavan. Jos sait kipinän, ota yhteyttä ja tule koeajolle!
Perustiedot
| Rekisterinumero | 53-IGO |
| Vuosimalli | 2015 |
| Ajomäärä | 65200 km |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | R |
| Vetotapa | Takaveto |
| Ajoneuvotyyppi | Moottoripyörä |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 2 henkilöä |
| Ajokorttiluokka | A |
| Tyyppi | Moottoripyörä |
Kysy tarkempia tietoja
Aki Peltonen
Myyntipäällikkö FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- Tätä ajoneuvoa myyjämme suosittelevat!
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Suomi-pyörä
- Huoltohistoria (viim. huolto: 04/25 60600km
- Nelitahti
- Rekisteröity kahdelle
- Kardaaniveto
- Ajonestolaite
- ESA
- Hyvät renkaat
- Kulutusosat kunnossa
- Ajomoodit
- Navigaattori
- Kaatumaraudat
- Tuulisuoja
- Käsisuojat
- Kahvanlämmittimet
- Keskiseisontatuki
- Vakionopeussäädin
- Lukkiutumattomat jarrut (ABS)
- Sähkökäynnistys
- Sivulaukut sisäkasseilla
- Takalaukku
- 12V ulosotto
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 26.5.2016 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 26.5.2016 |
| Kuutiotilavuus | 1170 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 92 kw / 125 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 450 kg |
| Omapaino | 238 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Aamuruskontie 6, HELSINKI
Tätä ajoneuvoa myy
Eetu Tavio
Moottoripyörämyyjä FI | SV | EN
i;i.f;upp;ajo;int;o/r;avi;u.t;eet
Janne Anttonen
Moottoripyörämyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;ton;ant;ne.;jan
Aki Peltonen
Myyntipäällikkö FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;lto;.pe;aki