Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 5 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
BMW R -moottoripyörä tarjoaa mukavan ajokokemuksen kesäisille teille. Tämä vähän ajettu yksilö on ollut vain yhdellä omistajalla ja siinä on kattava huoltohistoria. Varusteluun kuuluvat muun muassa sähkötoiminen tuulisuoja ja istuinlämmitin, jotka tekevät ajamisesta miellyttävää viileinäkin kesäiltoina. Vakionopeussäädin ja lukkiutumattomat jarrut (ABS) lisäävät ajomukavuutta ja hallittavuutta. Tämä vähäpäästöinen pyörä on rekisteröity kahdelle, joten se sopii mainiosti yhteisiin ajomatkoihin. Jos tämä BMW R voisi olla seuraava menopelisi, ota yhteyttä ja tule koeajolle!
Perustiedot
| Rekisterinumero | RZ-190 |
| Vuosimalli | 2006 |
| Ajomäärä | 32600 km |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | R |
| Vetotapa | Takaveto |
| Ajoneuvotyyppi | Moottoripyörä |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 2 henkilöä |
| Ajokorttiluokka | A |
| Tyyppi | Moottoripyörä |
Kysy tarkempia tietoja
Eetu Tavio
Moottoripyörämyyjä FI | SV | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- 1.omisteinen
- Suomi-pyörä
- Huoltohistoria (menossa huoltoon)
- Nelitahti
- Rekisteröity kahdelle
- Kardaaniveto
- Ajonestolaite
- Kulutusosat kunnossa
- Renkaissa hyvin pintaa
- Sähkötoiminen tuulisuoja
- Istuinlämmitin
- Lukkiutumattomat jarrut (ABS)
- Kahvanlämmittimet
- Keskiseisontatuki
- Vakionopeussäädin
- Sähkökäynnistys
- Sivulaukut
- Takalaukku
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 13.4.2006 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 13.4.2006 |
| Kuutiotilavuus | 1170 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 81 kw / 110 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 495 kg |
| Omapaino | 259 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Aamuruskontie 6, HELSINKI
Tätä ajoneuvoa myy
Eetu Tavio
Moottoripyörämyyjä FI | SV | EN
i;i.f;upp;ajo;int;o/r;avi;u.t;eet
Janne Anttonen
Moottoripyörämyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;ton;ant;ne.;jan
Aki Peltonen
Myyntipäällikkö FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;lto;.pe;aki