Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 15 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Tässäpä on Carado C600, joka on kuin tehty kesän seikkailuja varten! Tämä vähän ajettu matkailuauto tarjoaa nostokaton ansiosta jopa neljä nukkumapaikkaa, joten koko perhe pääsee mukaan. Varustelusta löytyy kaikki tarpeellinen: jääkaappi, pakastelokero, kaasuliesi ja pesuallas tekevät reissusta mukavan. Trumatic-ilmakiertolämmitys ja lämminvesiboileri pitävät huolen, että lämpöä riittää viileämmilläkin keleillä. Sininen väri kruunaa kokonaisuuden. Jos tämä Carado C600 voisi olla seuraava menopelisi, ota yhteyttä ja tule koeajolle!
Perustiedot
| Rekisterinumero | LPV-714 |
| Vuosimalli | 2021 |
| Viimeisin katsastus | 8.5.2025 |
| Ajomäärä | 88000 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Sininen |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | C600 |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Matkailuauto tai -vaunu |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 12 l / 100 km |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 4 henkilöä |
| Vuodepaikat | 4 henkilöä |
| Tyyppi | Matkailuauto |
Kysy tarkempia tietoja
Panu Behm
Vastuumyyjä, Matkailuajoneuvot FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autoturva - Käytettyjen ajoneuvojen lisäturva tuo huolettomuutta meiltä ostetun ajoneuvon yllättävään rikkoutumiseen.
- Tätä ajoneuvoa myyjämme suosittelevat!
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- HIENO NÄYTTÄVÄ JA HARVINAISEMPI RETKEILYAUTO NOSTOKATTOVUOTEELLA!!
- Matkailuautoon mahdollisuus hankkia J. autoturva Caravan (1 vuosi / 20000 km tai 2 vuotta / 40000 km)
- TÄMÄ AUTO ON LAATUTARKASTETTU (kaasulaitteiden koeponnistukset/tiiveystarkastettu/laitetestaukset)
- Suomiauto
- Huoltomuistio
- Nostokatto-lisävuoteella
- Trumatic ilmakiertolämmitys
- Lämminvesiboileri
- Lämmitetty harmaavesisäiliö
- Jääkaappi
- Pakastelokero
- Pesuallas
- Kasettiverhot
- Kaasuliesi
- Markiisi
- Parivuode
- Parkkitutka / kamera
- Stereot
- Kasetti WC
- Suihku
- ABS-jarrut
- Aurinkopaneeli
- Huoltokirja
- Kahdet renkaat
- Pyöräteline
- Sähkörappu
- Vetokoukku (jarrullinen vetomassa max 2500 kg)
- Metalliväri
- Rekisteröity: 4:lle
- Nukkumapaikat: 4:lle
- Pituus: 599 cm + PP-teline
- Leveys: 209 cm
- Korkeus: 265 cm
- Omamassa: 3095 kg
- Kokonaismassa: 3500 kg
- Saa ajaa B-kortilla
- Retkeilyauto
- Keskuslämmitys
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 24.8.2021 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 24.8.2021 |
| Vetopainot | 750 kg / 2500 kg |
| Kuutiotilavuus | 2287 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 103 kw / 140 hv |
| CO₂-päästöt | 323 g / km |
| Kokonaismassa | 3500 kg |
| Omapaino | 3095 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Lentokentäntie 5, LAPPEENRANTA
Tätä ajoneuvoa myy