Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 21 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Tässä on Challenger VANS V217 VIP -matkailuauto, joka on kuin tehty kesän seikkailuihin! Tämä vähän ajettu harmaa kaunotar tarjoaa mukavat oltavat reissun päällä, kiitos kääntyvien etuistuimien ja ohjaamoilmastoinnin. Webasto-lämmitin pitää huolen, että yöt sujuvat lämpimästi, ja aurinkopaneelit tuovat ripauksen ekologisuutta. Pöytäryhmä, sivukeittiö ja jääkaappi/pakastin tekevät matkasta mukavan, ja vetokoukku mahdollistaa kärryn tai veneen vetämisen. Jos tämä Challenger VANS V217 VIP voisi olla seuraava menopelisi, ota yhteyttä ja tule koeajolle!
Perustiedot
| Rekisterinumero | NOE-156 |
| Vuosimalli | 2022 |
| Viimeisin katsastus | 10.4.2025 |
| Ajomäärä | 50000 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Harmaa |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | VANS V217 VIP |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Matkailuauto tai -vaunu |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 262 l / 100 km |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 4 henkilöä |
| Vuodepaikat | 2 henkilöä |
| Tyyppi | Matkailuauto |
Kysy tarkempia tietoja
Tomi Laakso
Automyyjä FI | EN
Varustelu
- TÄHÄN AJONEUVOON RAHOITUSTARJOUS: KIINTEÄ 3.99 % KORKO + KULUT. (max 72 kk. Ei voi yhdistää muihin liikkeen kampanjoihin) Voimassa erittäin rajoitetun ajan! Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autoturva - Käytettyjen ajoneuvojen lisäturva tuo huolettomuutta meiltä ostetun ajoneuvon yllättävään rikkoutumiseen.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- TÄMÄ AUTO ON LAATUTARKASTETTU (kaasulaitteiden koeponnistukset/tiiveystarkastettu/laitetestaukset)
- Matkailuautoon mahdollisuus hankkia J. autoturva Caravan (1 vuosi / 20000 km tai 2 vuotta / 40000 km)
- Kääntyvät etuistuimet
- Ohjaamoilmastointi
- Sähköikkunat
- Sähkötoimiset peilit
- Vakionopeudensäädin
- Peruutuskamera
- Webasto lämmitin
- Takana erillisvuoteet pitkittäin
- Pöytäryhmä
- Sivukeittiö
- Liesi
- Jääkaappi/pakastin
- WC
- Suihku
- Markiisi
- Aurinkopaneeli
- Pyöräteline
- Vetokoukku
- 1 x vanteet ja kumit
- Nukkumapaikat 2:lle
- Rekisteröity 4:lle
- Tuotu Saksasta 4/2025
- Pituus 637cm
- Leveys 205cm
- Kokonaismassa 3500kg
- Omamassa 2903kg
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 28.4.2025 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 23.3.2022 |
| Kuutiotilavuus | 2184 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 103 kw / 140 hv |
| CO₂-päästöt | 10 g / km |
| Kokonaismassa | 3500 kg |
| Omapaino | 2903 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Herralankatu 34, SEINÄJOKI