Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Tässäpä olisi Citroen C4 Cactus, joka on kuin tehty kesäseikkailuihin! Tämä tyylikäs viistoperä hurmaa vähäpäästöisyydellään ja automaattivaihteistollaan, joten ajaminen on yhtä juhlaa. Mukavuutta tuo nahkaverhoiltu ohjauspyörä ja vakionopeudensäädin, joka pitää huolen, että matka taittuu kuin siivillä. Bluetooth handsfree ja 7 tuuman kosketusnäyttö tekevät musiikin kuuntelusta ja reittien suunnittelusta lastenleikkiä. Jos tämä Citroen C4 Cactus voisi olla seuraava menopelisi, ota yhteyttä ja tule koeajolle!
Perustiedot
| Rekisterinumero | VZS-962 |
| Vuosimalli | 2018 |
| Viimeisin katsastus | 28.8.2024 |
| Ajomäärä | 50000 km |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Väri | Musta |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | C4 Cactus |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Polttoaineen kulutus kaupungissa | 6 l / 100 km |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 5 l / 100 km |
| Toimistokulut | 299 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Kysy tarkempia tietoja
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Pysäköintitutka takana
- ESP ajovakauden hallintajärjestelmä
- Progressive Hydraulic Cushion™ jousitus
- Keskikyynärnoja kuljettajalla
- Korkeussuunnassa säädettävät niskatuet kaikissa istuimissa
- Kuljettajan istuimen korkeudensäätö
- Käännettävä takaistuimen selkänoja 2/3-1/3
- Säädettävä ristiseläntuki kuljettajan istuimessa
- Vakionopeudensäädin nopeudenrajoittimella, säätimet ohjauspyörässä
- Vakionopeudensäädin
- MagicWash pesunestettä säästävä tuulilasin pesuri
- Sähkötoimiset etusivuikkunat
- Kuljettajan ja etumatkustajan etuturvatyynyt ja sivuturvatyynyt sekä verhoturvatyynyt edessä ja takana
- ABS jarrut elektroninen jarruvoiman jako sekä hätäjarrutehostin
- Mäkilähtöavustin
- Korkeus- ja etäisyyssäätö ohjauspyörässä
- Nahkaverhoiltu ohjauspyörä
- Bluetooth handsfree
- Digitaalinen nopeusmittari
- Radio ja soitin
- Kosketusnäyttö 7 tuumaa
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 18.2.2019 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 23.8.2018 |
| Vetopainot | 570 kg / 920 kg |
| Kuutiotilavuus | 1199 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 81 kw / 110 hv |
| CO₂-päästöt | 119 g / km |
| Kokonaismassa | 1600 kg |
| Omapaino | 1145 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Lentokentäntie 5, LAPPEENRANTA
Tätä ajoneuvoa myy
Valle Miettinen
Sisäänostaja FI | EN | RU
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;tti;mie;le.;val
Roy Suni
Paikallisjohtaja FI
fi;pi.;oup;taj;rin;ni/;.su;roy