Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 36 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Tässä on Dethleffs Globe 4 -mallin matkailuauto, joka on kuin tehty kesäseikkailuja varten! Tämä valkoinen kaunotar tarjoaa harvinaisen pohjaratkaisun neljälle, joten tilaa riittää koko porukalle. Trumatic-ilmakiertolämmitys ja sähköinen lattialämmitys pitävät huolen, että lämpö pysyy mukavana. Automaattinen ilmastointi ohjaamossa ja vakionopeudensäädin tekevät matkan teosta nautinnollista. Mukana myös jääkaappi, liesi ja suihku, joten kaikki tarpeellinen kulkee mukana. Jos tämä voisi olla seuraava menopelisi, ota yhteyttä ja tule koeajolle!
Perustiedot
| Rekisterinumero | OTN-686 |
| Vuosimalli | 2011 |
| Viimeisin katsastus | 23.4.2026 |
| Ajomäärä | 125000 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Valkoinen |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | Globe 4 |
| Vetotapa | Takaveto |
| Ajoneuvotyyppi | Matkailuauto tai -vaunu |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 4 henkilöä |
| Vuodepaikat | 4 henkilöä |
| Tyyppi | Matkailuauto |
Kysy tarkempia tietoja
Tommi Kataja
Automyyjä FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autoturva - Käytettyjen ajoneuvojen lisäturva tuo huolettomuutta meiltä ostetun ajoneuvon yllättävään rikkoutumiseen.
- Tätä ajoneuvoa myyjämme suosittelevat!
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Tämä ajoneuvo on juuri katsastettu!
- SIISTI DETSKU ERINOMAISELLA JA HARVINAISELLA POHJARATKAISULLA NELJÄLLE!!
- Matkailuautoon mahdollisuus hankkia J. autoturva Caravan (1 vuosi / 20000 km)
- Puoli-integroitu
- Trumatic ilmakiertolämmitys
- Sähköinen lattialämmitys
- Lämminvesiboileri
- Jääkaappi
- Kasetti WC
- Kasettiverhot
- Liesi
- Markiisi
- Pakastelokero
- Parivuode
- Laskuvuode edessä
- Pesuallas
- Suihku
- TV-antenni tai lautasantenni
- Kwh mittari
- Automaattinen ilmastointi ohjaamossa
- Vakionopeudensäädin
- ABS-jarrut
- Vetokoukku
- Rekisteröity: 4:lle
- Nukkumapaikat: 4:lle
- Pituus: 707 cm
- Leveys: 232cm
- Korkeus: 285 cm
- Omamassa: 3125 kg
- Kokonaismassa: 3500 kg
- Saa ajaa B-kortilla
- Keskuslämmitys
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 26.4.2012 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 4.5.2011 |
| Vetopainot | 750 kg / 2000 kg |
| Kuutiotilavuus | 2287 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 96 kw / 131 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 3499 kg |
| Omapaino | 3125 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Kistolantie 3, VANTAA
Tätä ajoneuvoa myy