Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 2 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Eura Mobil Activa One 690 VB on vähän ajettu matkailuauto, joka tarjoaa mukavuutta ja tilaa kesän seikkailuihin. Valkoinen ulkokuori ja dieselmoottori tekevät siitä käytännöllisen valinnan pitkille matkoille. Ajoneuvon etuveto takaa vakaan ajokokemuksen. Kesäajoon sopivat ominaisuudet, kuten ilmastointi, pitävät matkustamon miellyttävän viileänä. Tämä matkailuauto on erinomainen valinta niille, jotka arvostavat käytännöllisyyttä ja tilavuutta. Ota yhteyttä ja tule koeajolle!
Perustiedot
| Rekisterinumero | EVE-229 |
| Vuosimalli | 2024 |
| Ajomäärä | 47000 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Valkoinen |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | Activa One 690 VB |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Matkailuauto tai -vaunu |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 10 l / 100 km |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Vuodepaikat | 6 henkilöä |
| Tyyppi | Matkailuauto |
Kysy tarkempia tietoja
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä. * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat. * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä. * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 23.5.2024 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 23.5.2024 |
| Vetopainot | 750 kg / 2000 kg |
| Kuutiotilavuus | 2184 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 103 kw / 140 hv |
| CO₂-päästöt | 274 g / km |
| Kokonaismassa | 3500 kg |
| Omapaino | 3000 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Volttikatu 7, KUOPIO
Tätä ajoneuvoa myy