Esittely
Perustiedot
| Rekisterinumero | OUC-218 |
| Vuosimalli | 2010 |
| Viimeisin katsastus | 16.6.2025 |
| Ajomäärä | 248000 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Ruskea (beige) |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | F350 |
| Vetotapa | Neliveto |
| Ajoneuvotyyppi | Pakettiauto |
| Toimistokulut | 299 € |
| Rekisteröity | 6 henkilöä |
| Tyyppi | Kevyt kuorma-auto 3.5-12tn |
Kysy tarkempia tietoja
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- LÖYTÖ! - Tätä ajoneuvoa myyjämme suosittelevat!
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Ajettu 248tkm / 154tml
- Juuri huollettu!
- Uudet nastat alla, kesäksi Mud Terrainit
- Red Top akut
- Puhdas Carfax
- Istuinlämmitys etuistuimille
- Neliveto
- 2 x renkaat yksillä vanteilla
- Vetokoukku
- Metalliväri
- Nahkasisusta
- Pysäköintitutka
- Sähkösäätöiset istuimet
- Ilmastointi
- Keskuslukitus
- Vakionopeudensäädin
- Äänentoistojärjestelmä Clarion 2 DIN
- Sähkökäyttöiset ikkunat
- Tuontiauto, tuontimaa Yhdysvallat (2019)
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 25.1.2019 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 11.2.2010 |
| Kuutiotilavuus | 6400 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 258 kw / 351 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 5171 kg |
| Omapaino | 3920 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Tupalankatu 7, LAHTI
Tätä ajoneuvoa myy
Matti Lohisalo
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;lo/;isa;loh;ti.;mat
Rasmus Saarinen
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;ari;.sa;mus;ras
Mikko Manninen
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;nin;man;ko.;mik
Nico Eskelinen
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;lin;ske;o.e;nic
Eetu Ihalainen
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;ain;hal;u.i;eet
Henry Tallbäck
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;ck/;lba;tal;ry.;hen
Karla Ignatius
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;us/;ati;ign;la.;kar
Niko Klemola
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;ola;lem;o.k;nik
Markus Dirksen
Sisäänostaja FI | DE | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;rks;.di;kus;mar
Tero Tuominen
Sisäänostaja FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;ine;uom;o.t;ter