Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Tässä se on, uusi ja ajamaton Puma-mallin Ford, joka tuo kesäajoon ripauksen juhlatunnelmaa! Tämä hybridi maastoauto on varustettu kaikilla kesäajon herkuilla: automaatti-ilmastointi pitää viileänä, ja langaton Apple CarPlay sekä Android Auto takaavat, että musiikki ja navigointi kulkevat mukana kuin itsestään. Comfort packin sähkötoiminen takaluukku ja avaimeton järjestelmä tekevät arjesta sujuvaa. Digital Aqua Blue -väri kääntää katseet, ja kirsikkana kakun päällä on 5 vuoden tehdastakuu. Jos tämä Ford Puma voisi olla seuraava menopelisi, ota yhteyttä ja tule koeajolle!
Perustiedot
| Rekisterinumero | ZRJ-220 |
| Vuosimalli | 2026 |
| Ajomäärä | 0 km |
| Käyttövoima | Bensiini, Kevythybridi |
| Väri | Sininen |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | Puma |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 6 l / 100 km |
| Toimistokulut | 600 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Kysy tarkempia tietoja
Varustelu
- * Tähän autoon saatavilla 2 000 € romutuspalkkio!
- TÄHÄN AUTOON RAHOITUSTARJOUS 1.0 % + KULUT. (maksimissaan 60 kk. Ei voi yhdistää muihin liikkeen tai maahantuojan kampanjoihin) Tarkista kampanjan tarkemmat ehdot myyjältä.
- * Juhlavuoden etuna: 5 vuoden liikkumisturva ja 5 vuoden takuu
- Yhteydenotot: Ville-Veikko Tenhunen p. 040 4874535, Juho Itkonen p. 040 7120485
- Tehdastakuu 5.v tai 100 000km
- Parkkitutka-anturit takana ja peruutuskamera
- Comfort pack Sähkötoiminen takaluukku - Sähkötoimisesti säädettävät ja taitettavat ulkopeilit, maavalo Puma-logolla - Matkustajan istuimen korkeussäätö - Ford KeyFree avaimeton järjestelmä - Langaton latausalusta
- Automaatti-ilmastointi EATC
- 4 suuntaan manuaalisesti säädettävä kuljettajan istuin ristiselän tuella, kangasverhoilu
- Vakionopeudensäädin ja älykäs nopeudenrajoitin
- 12,8" digitaalinen mittaristo
- Sähkötoimisesti lämmitettävät sivupeilit, manuaalisesti taitettavat
- Langaton Apple CarPlay ja Android Auto
- Suomenkielinen SYNC 4 -tietoviihdejärjestelmä 12" kosketusnäytöllä, yhdistetty navigointi, 6 kaiutinta, BT-handsfree, 2 USB-porttia, Apple CarPlay ja Android Auto
- Metalliväri: Digital Aqua Blue
Tekniset tiedot
| Vetopainot | 675 kg / 900 kg |
| Kuutiotilavuus | 999 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 92 kw / 125 hv |
| CO₂-päästöt | 128 g / km |
| Kokonaismassa | 1835 kg |
| Omapaino | 1353 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Volttikatu 7, KUOPIO
Tätä ajoneuvoa myy
Ville-Veikko Tenhunen
Automyyjä & yritysmyynti henkilö- ja hyötyajoneuvot FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;nhu;.te;kko;vei;le-;vil
Jyri Rissanen
Ford- ja Kia-myyntipäällikkö FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;ane;iss;i.r;jyr