Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 1 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Tässä se on, uusi ja ajamaton Ford Transit Custom, joka on kuin tehty arjen sankarille! Tämä neliveto pakettiauto on varustettu polttoainekäyttöisellä lisälämmittimellä, joka pitää sinut lämpimänä talven tuiskuissa. Adaptiiviset LED-ajovalot valaisevat tien kuin päivänvalo, ja automaatti-ilmastointi takaa mukavat oltavat kesähelteillä. Tavaratilan vanerointi ja äänieristetty väliseinä tekevät työpäivistäsi hiljaisempia. Vetokoukku on valmiina vetämään kärryä tai asuntovaunua. Jos tämä Ford Transit Custom voisi olla seuraava menopelisi, ota yhteyttä ja tule koeajolle!
Perustiedot
| Rekisterinumero | SRU-847 |
| Vuosimalli | 2026 |
| Ajomäärä | 0 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Harmaa |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | Transit Custom |
| Vetotapa | Neliveto |
| Ajoneuvotyyppi | Pakettiauto |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 9 l / 100 km |
| Toimistokulut | 600 € |
| Rekisteröity | 3 henkilöä |
| Tyyppi | Pakettiauto |
Kysy tarkempia tietoja
Varustelu
- TÄHÄN AUTOON RAHOITUSTARJOUS 1.9 % + KULUT. (maksimissaan 60 kk. Ei voi yhdistää muihin liikkeen tai maahantuojan kampanjoihin) Tarkista kampanjan ehdot myyjältä tai sivulta www.rintajouppi.fi/kampanjat/ford-hya-korkotarjous/
- Yhteydenotot: Ville-Veikko Tenhunen p. 040 4874535, Juho Itkonen p. 040 7120485
- Tehdastakuu voimassa 5 vuotta tai 150000 km.
- Driver Assistance Pack 6 navigointi - 360° kamera - sähkötaittoiset sivupeilit - törmäyksenestoavustin 2.2 (kameralla ja 2 tutkaa) - hätäjarrutehostin - sensico-verhoiltu ohjauspyörä - älykäs aktiivinen vakionopeudensäädin Stop & Go -järjestelmällä - BLIS kuolleen kulman varoitusjärjestelmä - risteävän liikenteen varoitusjärjestelmä - kaistanpitoavustin - kuolleen kulman avustin
- Tavaratilan vanerointi lattia+seinät ja väliseinän äänieristys
- Polttoainekäyttöinen lisälämmitin ajastimella ja kaukosäädöllä
- Vetokoukku
- Adaptiiviset LED-ajovalot
- 13" kosketusnäyttö
- Automaatti-ilmastointi
- Parkkitutka, anturit edessä
- Parkkitutka, anturit takana
- ESP / ABS / mäkilähtöavustin / luistonesto
- Radio, bluetooth, langaton Android Auto/Apple CarPlay
- Suomenkielinen SYNC 4 -tietoviihdejärjestelmä, puheentunnistus
- Metalliväri
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 31.3.2026 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 31.3.2026 |
| Vetopainot | 750 kg / 2500 kg |
| Kuutiotilavuus | 1996 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 125 kw / 170 hv |
| CO₂-päästöt | 224 g / km |
| Kokonaismassa | 3225 kg |
| Omapaino | 2134 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Volttikatu 7, KUOPIO
Tätä ajoneuvoa myy
Ville-Veikko Tenhunen
Automyyjä & Yritysmyynti henkilö- ja hyötyajoneuvot FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;nhu;.te;kko;vei;le-;vil
Jyri Rissanen
Ford- ja Kia-myyntipäällikkö FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;ane;iss;i.r;jyr