Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 1 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Ford Transit Custom on pakettiauto, joka on kuin tehty sujuvaan arkeen. Tämä uusi ja ajamaton menopeli on varustettu nelivedolla, joten se pärjää mainiosti niin kaupungin kaduilla kuin mökkiteilläkin. Frozen White -väritys antaa sille tyylikkään ilmeen, ja LED-ajovalot valaisevat tiet kirkkaasti. Mukautuva vakionopeudensäädin ja vetokoukku tekevät kesän reissuista entistäkin mukavampia – koukkuun voi kytkeä kärryn tai asuntovaunun. Jos tämä Ford Transit Custom voisi olla seuraava menopelisi, ota yhteyttä ja tule koeajolle!
Perustiedot
| Rekisterinumero | YMJ-305 |
| Vuosimalli | 2026 |
| Ajomäärä | 24 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Frozen White |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | Transit Custom |
| Vetotapa | Neliveto |
| Ajoneuvotyyppi | Pakettiauto |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 9 l / 100 km |
| Toimistokulut | 600 € |
| Rekisteröity | 3 henkilöä |
| Tyyppi | Pakettiauto |
Kysy tarkempia tietoja
Varustelu
- TÄHÄN AUTOON RAHOITUSTARJOUS 1.9 % + KULUT. (maksimissaan 60 kk. Ei voi yhdistää muihin liikkeen tai maahantuojan kampanjoihin) Tarkista kampanjan ehdot myyjältä tai sivulta www.rintajouppi.fi/kampanjat/ford-hya-korkotarjous/
- YHTEYDENOTOT: Sami Syväjärvi 040-486 3531
- Aleksanteri Pakka 040-507 9800
- Tehdastakuu voimassa 5v. tai 150tkm
- Alv-vähennyskelpoinen (koskee autoverotonta hintaa)
- Väri: Frozen White
- LED ajovalot, Automaattiset kaukovalot, LED-päiväajovalot
- Polttoainekäyttöinen lisälämmitin ajastimella ja kaukosäädöllä
- Driver Assistance Pack 6: Älykäs aktiivinen vakionopeudensäädin - BLIS kuolleen kulman varoitusjärjestelmä - Risteävän liikenteen varoitusjärjestelmä - Kaistanpitoavustin - Kuolleen kulman avustin - Sähkötaittoiset sivupeilit - Törmäyksenestoavustin 2.2 (kameralla ja 2 tutkaa) - Hätäjarrutehostin
- Vetokoukku
- Peruutuskamera, 360° kamera
- Parkkitutka, anturit edessä ja takana
- 13" kosketusnäyttö, Navigointi, Suomenkielinen SYNC 4 -tietoviihdejärjestelmä, puheentunnistus, Radio, bluetooth, langaton Android Auto/Apple CarPlay
- Lämmitettävä tuulilasi
- Automaatti-ilmastointi
- Avaimeton käynnistys
- FordPass Connect -modeemi e-call hätäaputoiminnolla, FordPass App (ovien avaus ja lukitus sekä auton käynnistäminen yms. matkapuhelinsovelluksen kautta)
- Automaattiset tuulilasinpyyhkijät
- Muotoiltu kuormatilan lattia
- 8 kuormankiinnityslenkkiä kuormatilassa, Läpilastausluukku väliseinässä
- Tavaratilan LED-lisävalot, yhteensä 5 LED-valaisinta, joista 2 kuormatilan takaosassa, valaisevat ulkotilaa auton takana, kun takaovet ovat auki
- Liikennemerkkien tunnistus
- Väärän ajosuunnan varoitus
- Lämmitettävä kuljettajan ja etumatkustajan istuimet
- Roiskeläpät, edessä ja takana
- H7 AGM 80Ah akut 2 kpl
- ESP / ABS / mäkilähtöavustin / luistonesto
Tekniset tiedot
| Vetopainot | 750 kg / 2800 kg |
| Kuutiotilavuus | 1996 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 100 kw / 136 hv |
| CO₂-päästöt | 223 g / km |
| Kokonaismassa | 3225 kg |
| Omapaino | 2113 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Jouppilantie 18, SEINÄJOKI
Tätä ajoneuvoa myy