Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Tässä se on, uusi ja ajamaton Ford Transit Custom, joka on kuin tehty arjen sankarille! Tämä harmaa pakettiauto on varustettu automaatti-ilmastoinnilla ja parkkitutkilla, jotka tekevät pysäköinnistä lastenleikkiä. Peruutuskamera ja läpilastausluukku takaavat, että tavarat kulkevat mukana sujuvasti. Lämmitettävät etuistuimet ja ohjauspyörä pitävät huolen, että talven kylmyys ei pääse yllättämään. Vakionopeudensäädin ja 5G modeemi tekevät matkanteosta nautinnollista. Jos tämä Ford Transit Custom voisi olla seuraava menopelisi, ota yhteyttä ja tule koeajolle!
Perustiedot
| Rekisterinumero | ZRJ-229 |
| Vuosimalli | 2026 |
| Ajomäärä | 0 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Harmaa |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | Transit Custom |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Pakettiauto |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 7 l / 100 km |
| Toimistokulut | 600 € |
| Rekisteröity | 3 henkilöä |
| Tyyppi | Pakettiauto |
Kysy tarkempia tietoja
Varustelu
- TÄHÄN AUTOON RAHOITUSTARJOUS 1.9 % + KULUT. (maksimissaan 60 kk. Ei voi yhdistää muihin liikkeen tai maahantuojan kampanjoihin) Tarkista kampanjan ehdot myyjältä tai sivulta www.rintajouppi.fi/kampanjat/ford-hya-korkotarjous/
- Yhteydenotot: Ville-Veikko Tenhunen p. 040 4874535, Juho Itkonen p. 040 7120485
- Tehdastakuu voimassa 5 vuotta tai 150 000 km
- Tavaratilan vanerointi lattia+seinät ja väliseinän äänieristys
- Automaatti-ilmastointi
- Parkkitutka, anturit edessä
- Parkkitutka, anturit takana
- Peruutuskamera
- 1+2 etuistuimet, läpilastausluukku
- Kuljettajan istuimen manuaalinen 4-suunnan säätö
- Kuljettajan istuimen ristiseläntuki
- Kuljettajan istuimen säädettävä käsinoja
- Lämmitettävä etumatkustajan istuin
- Lämmitettävä kuljettajan istuin
- ESP / ABS / mäkilähtöavustin / luistonesto
- Vakionopeudensäädin
- Polttoainetankki 70 litraa
- Kuljettajan ja etumatkustajan turvatyynyt
- Sähkösäätöiset ja lämmitetyt sivupeilit, suuntavilkuilla
- 5G modeemi
- 13" kosketusnäyttö
- 4 kaiutinta
- Radio, bluetooth, langaton Android Auto/Apple CarPlay
- Suomenkielinen SYNC 4 -tietoviihdejärjestelmä, puheentunnistus
- Lämmitettävä ohjauspyörä
- Tavaratilan LED-lisävalot
- Polttoainekäyttöinen lisälämmitin ajastimella ja kaukosäädöllä (Diesel-mallit)
- Vetokoukku, kiinteä
- Magnetic
- Sivupeilit, sähkötoimisesti taitettavat
Tekniset tiedot
| Vetopainot | 750 kg / 2800 kg |
| Kuutiotilavuus | 1996 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 100 kw / 136 hv |
| CO₂-päästöt | 192 g / km |
| Kokonaismassa | 3225 kg |
| Omapaino | 1975 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Volttikatu 7, KUOPIO
Tätä ajoneuvoa myy
Ville-Veikko Tenhunen
Automyyjä & yritysmyynti henkilö- ja hyötyajoneuvot FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;nhu;.te;kko;vei;le-;vil
Jyri Rissanen
Ford- ja Kia-myyntipäällikkö FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;ane;iss;i.r;jyr