Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Tässä Ford Transit Custom -pakettiautossa on kaikki, mitä kesäseikkailuun tarvitset! Uusi ja ajamaton menopeli tarjoaa nelivedon varmuuden, joten matka taittuu turvallisesti säällä kuin säällä. Driver Assistance Pack 6 tuo mukanaan navigoinnin, 360° kameran ja älykkään vakionopeudensäätimen Stop & Go -järjestelmällä. Vetokoukku on valmiina, joten voit vetää peräkärryä tai asuntovaunua, kun tarvitset lisätilaa. Kirsikkana kakun päällä on mukautuva vakionopeudensäädin ja lisälämmitin, jotka tekevät ajosta sujuvaa. Jos sait kipinän, ota yhteyttä ja tule koeajolle!
Perustiedot
| Rekisterinumero | ZRL-813 |
| Vuosimalli | 2026 |
| Ajomäärä | 0 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Valkoinen |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | Transit Custom |
| Vetotapa | Neliveto |
| Ajoneuvotyyppi | Pakettiauto |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 9 l / 100 km |
| Toimistokulut | 600 € |
| Rekisteröity | 3 henkilöä |
| Tyyppi | Pakettiauto |
Kysy tarkempia tietoja
Varustelu
- TÄHÄN AUTOON RAHOITUSTARJOUS 1.9 % + KULUT. (maksimissaan 60 kk. Ei voi yhdistää muihin liikkeen tai maahantuojan kampanjoihin) Tarkista kampanjan ehdot myyjältä tai sivulta www.rintajouppi.fi/kampanjat/ford-hya-korkotarjous/
- Yhteydenotot: Ville-Veikko Tenhunen p. 040 4874535, Juho Itkonen p. 040 7120485,
- Tehdastakuu voimassa 5 vuotta tai 150 000 km.
- Tavaratilan vanerointi lattia+seinät ja väliseinän äänieristys
- Driver Assistance Pack 6 navigointi - 360° kamera - sähkötaittoiset sivupeilit - törmäyksenestoavustin 2.2 (kameralla ja 2 tutkaa) - hätäjarrutehostin - sensico-verhoiltu ohjauspyörä - älykäs aktiivinen vakionopeudensäädin (automaattivaihteisissa malleissa Stop & Go -järjestelmällä) - BLIS kuolleen kulman varoitusjärjestelmä - risteävän liikenteen varoitusjärjestelmä - kaistanpitoavustin - kuolleen kulman avustin
- Sivuliukuovi: Kuljettajan puolelle
- Vetokoukku, kiinteä
- Lämmitettävä ohjauspyörä
- Polttoainekäyttöinen lisälämmitin ajastimella ja kaukosäädöllä
- Parkkitutka, anturit edessä
- Parkkitutka, anturit takana
- 1+2 etuistuimet, läpilastausluukku
- Kuljettajan istuimen 6-suunnan sähkösäätö
- Kuljettajan istuimen sähkösäätöinen ristiseläntuki
- Kuljettajan istuimen säädettävät käsinojat
- Lämmitettävä etumatkustajan istuin
- Lämmitettävä kuljettajan istuin
- 2-alueinen automaatti-ilmastointi
- PTC-lämmitin
- Polttoainetankki 70 litraa
- Kuljettajan ja etumatkustajan turvatyynyt
- Sivuturvatyynyt
- Sähkösäätöiset, lämmitetyt ja automaattisesti taittuvat sivupeilit, suuntavilkuilla
- 5G modeemi
- Langaton latausalusta
- 13" kosketusnäyttö
- 4 kaiutinta
- Radio, bluetooth, langaton Android Auto/Apple CarPlay
- Suomenkielinen SYNC 4 -tietoviihdejärjestelmä, puheentunnistus
- Frozen White
Tekniset tiedot
| Vetopainot | 750 kg / 2500 kg |
| Kuutiotilavuus | 1996 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 125 kw / 170 hv |
| CO₂-päästöt | 224 g / km |
| Kokonaismassa | 3225 kg |
| Omapaino | 2153 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Volttikatu 7, KUOPIO
Tätä ajoneuvoa myy
Ville-Veikko Tenhunen
Automyyjä & yritysmyynti henkilö- ja hyötyajoneuvot FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;nhu;.te;kko;vei;le-;vil
Jyri Rissanen
Ford- ja Kia-myyntipäällikkö FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;ane;iss;i.r;jyr