Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 58 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Tässä Ford Transit -mallin matkailuautossa on kaikki, mitä tarvitset kesän seikkailuihin! Juuri katsastettu ja varustettu kahdella rengassarjalla, tämä sininen kaunotar tarjoaa mukavuutta ilmastoinnin ja vakionopeudensäätimen avulla. Kääntyvä apukuljettajan istuin ja parketti-imitaatiolattia tuovat ripauksen luksusta matkantekoon. Aurinkopaneeli ja invertteri pitävät huolen siitä, että virtaa riittää, missä ikinä oletkin. Jos tämä Ford Transit voisi olla seuraava menopelisi, ota yhteyttä ja tule koeajolle!
Perustiedot
| Rekisterinumero | SLP-544 |
| Vuosimalli | 2015 |
| Viimeisin katsastus | 10.4.2026 |
| Ajomäärä | 220000 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Sininen |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | Transit |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Matkailuauto tai -vaunu |
| Polttoaineen kulutus kaupungissa | 8 l / 100 km |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 7 l / 100 km |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 6 henkilöä |
| Vuodepaikat | 2 henkilöä |
| Tyyppi | Matkailuauto |
Kysy tarkempia tietoja
Panu Behm
Vastuumyyjä, Matkailuajoneuvot FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autoturva - Käytettyjen ajoneuvojen lisäturva tuo huolettomuutta meiltä ostetun ajoneuvon yllättävään rikkoutumiseen.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Tämä ajoneuvo on juuri katsastettu!
- Matkailuajoneuvoon mahdollisuus hankkia J. autoturva Caravan ( 1 vuosi / 20000km )
- Suomiauto
- Huoltomuistio
- 2x renkaat + 2x vanteet
- Ilmastointi
- Vakionopeudensäädin
- Kääntyvä apukuljettajan istuin
- Radio/CD-soitin, Ford SYNC -järjestelmä (sis. Bluetooth Handsfree -toiminnon)
- Lämmitettävä tuulilasi
- Polttoainekäyttöinen lisälämmitin kellolaitteella
- Peruutuskamera taustapeilissä
- Kauttaaltaan verhoiltu
- Lisälämmitin kaukosäädöllä
- Parketti-imitaatio lattia
- Verhot
- Dinette jossa kaksi erillistä istuinta
- Kompressorijääkaappi
- Mikroaaltouuni
- Televisio
- Invertteri
- Aurinkopaneeli
- Iso hupiakku
- Kotelomarkiisi
- PortaPotta - WC
- Vuode poikittain
- Vetokoukku
- Hyttysovi
- Retkeilyauto
- Saa ajaa B-kortilla
- Rek. 4:lle
- Makuupaikat 2:lle
- Pituus n. 600cm
- Leveys n. 206cm
- Korkeus n. 255cm
- Omamassa 2530kg
- Kokonaismassa 3500kg
- ESC-ajovakauden hallintajärjestelmä mäkilähtöavulla
- Ajotietokone
- Sähköikkunat
- Auto-Start-Stop -järjestelmä
- Kauko-ohjattava keskuslukitus
- Kulmavalot
- Sähkösäätöiset ja lämmitettävät peilit
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 4.12.2015 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 4.12.2015 |
| Kuutiotilavuus | 2198 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 114 kw / 155 hv |
| CO₂-päästöt | 196 g / km |
| Kokonaismassa | 3500 kg |
| Omapaino | 2530 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Lentokentäntie 5, LAPPEENRANTA
Tätä ajoneuvoa myy