Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 5 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Perustiedot
| Rekisterinumero | DFI-734 |
| Vuosimalli | 2017 |
| Viimeisin katsastus | 29.5.2024 |
| Ajomäärä | 1 km |
| Malli | 540 |
| Ajoneuvotyyppi | Matkailuauto tai -vaunu |
| Toimistokulut | 349 € |
| Vuodepaikat | 4 henkilöä |
| Tyyppi | Matkailuvaunu |
Kysy tarkempia tietoja
Panu Behm
Vastuumyyjä, Matkailuajoneuvot FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autoturva - Käytettyjen ajoneuvojen lisäturva tuo huolettomuutta meiltä ostetun ajoneuvon yllättävään rikkoutumiseen.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Matkailuvaunuun mahdollisuus hankkia J. autoturva Caravan ( 1 vuosi / 20000km tai 2 vuotta / 40000km )
- Tämä vaunu on LAATUTARKASTETTU! (Kosteusmittaukset, Laitetestit, Kaasujen koeponnistukset...)
- Suomivaunu
- Edessä kaasupullo-/välinekaappi kahdelle 11kg pullolle
- Irrallinen harmaavesisäiliö
- Takana U-sohvaryhmä, pedattavissa parivuoteeksi
- Tilava keittiö
- Kaasuliesi
- Liesituuletin
- Pesuallas
- Iso jääkaappi pakastelokerolla
- Truma sähköllä/kaasulla
- Televisio ja TV-Antenni
- kWh-mittari
- Kattoluukut
- Kasettiverhot
- Mattosarja
- Kitkavetopää
- Kasetti WC
- Lämminvesiboileri
- Radio
- Kaasun ulosotto
- Pussimarkiisi
- Tukijalat
- Pituus n. 727cm
- Leveys n. 230cm
- Korkeus n. 265cm
- Omamassa 1312kg
- Kokonaismassa 1500kg
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 21.4.2017 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 21.4.2017 |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 1500 kg |
| Omapaino | 1312 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Lentokentäntie 5, LAPPEENRANTA
Tätä ajoneuvoa myy