Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 1 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Harley-Davidson PAN AMERICA on moottoripyörä, joka tarjoaa monipuolisia ominaisuuksia kesäajoon. Tämä yksilö on ollut vain yhdellä omistajalla ja siinä on kattava huoltohistoria. Moottoripyörä on rekisteröity kahdelle ja varustettu muun muassa Bluetooth-yhteydellä, vakionopeussäätimellä ja kahvanlämmittimillä, jotka tekevät ajamisesta miellyttävää. Lisäksi ajomoodit ja lukkiutumattomat jarrut (ABS) tuovat lisämukavuutta ja hallittavuutta ajokokemukseen. Jos tämä Harley-Davidson PAN AMERICA voisi olla seuraava menopelisi, ota yhteyttä ja tule koeajolle!
Perustiedot
| Rekisterinumero | 11-CMM |
| Vuosimalli | 2022 |
| Ajomäärä | 24000 km |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | PAN AMERICA |
| Vetotapa | Takaveto |
| Ajoneuvotyyppi | Moottoripyörä |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 2 henkilöä |
| Ajokorttiluokka | A |
| Tyyppi | Moottoripyörä |
Kysy tarkempia tietoja
Aki Peltonen
Myyntipäällikkö FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus kuluttaja-asiakkaille. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella.
- * J. autoturva - Käytettyjen ajoneuvojen lisäturva tuo huolettomuutta meiltä ostetun ajoneuvon yllättävään rikkoutumiseen.
- Tätä ajoneuvoa myyjämme suosittelevat!
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Moottoripyörään mahdollisuus hankkia J. autoturva Moto (1 vuosi / 10000 km tai 2 vuotta / 20000 km)
- 1.omisteinen
- Suomi-pyörä
- Huoltohistoria ( viim.huolto: 04/26 20553 km )
- Valmistus 2021 käyttöönotto 2022
- Nelitahti
- Rekisteröity kahdelle
- Ketjuveto
- Ajonestolaite
- Kulutusosat kunnossa
- Madallettu
- Bluetooth
- Pohjapanssari
- Käsisuojat
- Tuulisuoja
- Hill hold
- Kahvanlämmittimet
- Ajomoodit
- Lukkiutumattomat jarrut (ABS)
- Luistonesto
- Keskiseisontatuki
- Vakionopeussäädin
- Sähkökäynnistys
- Sivulaukut
- Takalaukku
- Tankkilaukku
- Vance&Hines slip-on
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 3.2.2022 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 3.2.2022 |
| Kuutiotilavuus | 1252 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 112 kw / 152 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 455 kg |
| Omapaino | 258 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Aamuruskontie 6, HELSINKI
Tätä ajoneuvoa myy
Eetu Tavio
Moottoripyörämyyjä FI | SV | EN
i;i.f;upp;ajo;int;o/r;avi;u.t;eet
Janne Anttonen
Moottoripyörämyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;ton;ant;ne.;jan
Aki Peltonen
Myyntipäällikkö FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;lto;.pe;aki