Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 3 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Harley-Davidson SOFTAIL on moottoripyörä, joka tarjoaa mukavan ajokokemuksen kesäisille teille. Tämä yksilö on ollut vain yhdellä omistajalla ja on rekisteröity kahdelle, mikä tekee siitä erinomaisen valinnan yhteisiin ajomatkoihin. Moottoripyörässä on vakionopeussäädin, joka helpottaa pitkien matkojen taittamista. Tuulisuoja ja sivulaukut lisäävät ajomukavuutta ja käytännöllisyyttä. Lisäksi lukkiutumattomat jarrut (ABS) parantavat ajoturvallisuutta. Jos tämä Harley-Davidson SOFTAIL voisi olla seuraava menopelisi, ota yhteyttä ja tule koeajolle!
Perustiedot
| Rekisterinumero | 25-BOU |
| Vuosimalli | 2021 |
| Ajomäärä | 64000 km |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | SOFTAIL |
| Vetotapa | Takaveto |
| Ajoneuvotyyppi | Moottoripyörä |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 2 henkilöä |
| Ajokorttiluokka | A, rajoitettavissa A2:een |
| Tyyppi | Moottoripyörä |
Kysy tarkempia tietoja
Aki Peltonen
Myyntipäällikkö FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- Tätä ajoneuvoa myyjämme suosittelevat!
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Suomi-pyörä
- 1. omistajalta
- Nelitahti
- Rekisteröity kahdelle
- Huoltomuistio (viimeisin merkintä 5.11.2025)
- Kulutusosat kunnossa
- Renkaat ok
- Tuulisuoja
- Hihnaveto
- Kaatumaraudat
- Sissy-Bar mukaan
- Vakionopeussäädin
- Sähkökäynnistys
- Sivulaukut
- Lukkiutumattomat jarrut (ABS)
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 20.7.2021 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 20.7.2021 |
| Kuutiotilavuus | 1745 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 64 kw / 87 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 526 kg |
| Omapaino | 330 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Aamuruskontie 6, HELSINKI
Tätä ajoneuvoa myy
Eetu Tavio
Moottoripyörämyyjä FI | SV | EN
i;i.f;upp;ajo;int;o/r;avi;u.t;eet
Janne Anttonen
Moottoripyörämyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;ton;ant;ne.;jan
Aki Peltonen
Myyntipäällikkö FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;lto;.pe;aki