Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 8 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Tässä on Harley-Davidson SOFTAIL, joka on valmis viemään sinut kesän seikkailuihin! Tämä vähän ajettu kaunotar on rekisteröity kahdelle, joten voit ottaa kaverin mukaan nauttimaan Screaming Eagle -putkiston mahtavasta äänestä. Kromi kiiltää kuin uusi, ja Le Pera -istuin takaa mukavan kyydin. Tummennetut vilkun kuvut ja sissy-bar lisäävät ripauksen tyyliä. Tämä moottoripyörä on pidetty siististi ja huollettu säännöllisesti. Jos tämä Harley-Davidson SOFTAIL voisi olla seuraava menopelisi, ota yhteyttä ja tule koeajolle!
Perustiedot
| Rekisterinumero | 63-UFH |
| Vuosimalli | 2005 |
| Ajomäärä | 54000 km |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | SOFTAIL |
| Vetotapa | Takaveto |
| Ajoneuvotyyppi | Moottoripyörä |
| Toimistokulut | 299 € |
| Rekisteröity | 2 henkilöä |
| Ajokorttiluokka | A, rajoitettavissa A2:een |
| Tyyppi | Moottoripyörä |
Kysy tarkempia tietoja
Eetu Tavio
Moottoripyörämyyjä FI | SV | EN
Varustelu
- TÄHÄN AJONEUVOON RAHOITUSTARJOUS: KIINTEÄ 3.99 % KORKO + KULUT. (max 72 kk. Ei voi yhdistää muihin liikkeen kampanjoihin) Voimassa erittäin rajoitetun ajan! Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- LÖYTÖ! - Tätä ajoneuvoa myyjämme suosittelevat!
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- * KAMPANJA: Meiltä kampanja-aikana ostettuhin moottoripyöriin ilmainen talvisäilytys ensi kevääseen asti.
- Suomi-pyörä
- Huoltohistoria (viim. huolto: 03/25 54176 km)
- Nelitahti
- Rekisteröity kahdelle
- Hihnaveto
- Ajonestolaite
- Kulutusosat kunnossa
- Tummennetut vilkun kuvut
- Sissy-bar
- Takatarakka
- Le Pera istuin
- Kromi kiiltää
- Sähkökäynnistys
- Screaming eagle putkisto
- Varashälytin
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 12.11.2012 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 24.3.2005 |
| Kuutiotilavuus | 1449 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 47 kw / 64 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 510 kg |
| Omapaino | 305 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Aamuruskontie 6, HELSINKI
Tätä ajoneuvoa myy
Eetu Tavio
Moottoripyörämyyjä FI | SV | EN
i;i.f;upp;ajo;int;o/r;avi;u.t;eet
Janne Anttonen
Moottoripyörämyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;ton;ant;ne.;jan
Aki Peltonen
Myyntipäällikkö FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;lto;.pe;aki