Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 26 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Harley-Davidson SOFTAIL tarjoaa ajonautintoa kesäisille teille. Tämä vähän ajettu moottoripyörä on rekisteröity kahdelle, mikä tekee siitä oivan valinnan yhteisiin ajomatkoihin. Nelitahtimoottori ja hihnaveto takaavat tasaisen ajokokemuksen. Kromin kiilto ja Screaming Eagle -putkisto tuovat tyylikkyyttä, kun taas sähkökäynnistys ja ajonestolaite lisäävät käytännöllisyyttä. Tummennetut vilkun kuvut ja sissy-bar viimeistelevät kokonaisuuden. Jos tämä Harley-Davidson SOFTAIL voisi olla seuraava menopelisi, ota yhteyttä ja tule koeajolle!
Perustiedot
| Rekisterinumero | 63-UFH |
| Vuosimalli | 2005 |
| Ajomäärä | 54000 km |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | SOFTAIL |
| Vetotapa | Takaveto |
| Ajoneuvotyyppi | Moottoripyörä |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 2 henkilöä |
| Ajokorttiluokka | A, rajoitettavissa A2:een |
| Tyyppi | Moottoripyörä |
Kysy tarkempia tietoja
Eetu Tavio
Moottoripyörämyyjä FI | SV | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus kuluttaja-asiakkaille. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella.
- Tätä ajoneuvoa myyjämme suosittelevat!
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Suomi-pyörä
- Huoltohistoria (viim. huolto: 03/25 54176 km)
- Nelitahti
- Rekisteröity kahdelle
- Hihnaveto
- Ajonestolaite
- Kulutusosat kunnossa
- Tummennetut vilkun kuvut
- Sissy-bar
- Takatarakka
- Le Pera istuin
- Kromi kiiltää
- Sähkökäynnistys
- Screaming eagle putkisto
- Varashälytin
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 12.11.2012 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 24.3.2005 |
| Kuutiotilavuus | 1449 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 47 kw / 64 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 510 kg |
| Omapaino | 305 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Aamuruskontie 6, HELSINKI
Tätä ajoneuvoa myy
Eetu Tavio
Moottoripyörämyyjä FI | SV | EN
i;i.f;upp;ajo;int;o/r;avi;u.t;eet
Janne Anttonen
Moottoripyörämyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;ton;ant;ne.;jan
Aki Peltonen
Myyntipäällikkö FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;lto;.pe;aki