Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 8 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Nyt on tarjolla Harley-Davidson SOFTAIL, joka on kuin tehty kesän seikkailuihin! Tämä vähän ajettu moottoripyörä on rekisteröity kahdelle, joten kaverikin pääsee mukaan nauttimaan kyydistä. Kromi kiiltää ja kaatumaraudat pitävät huolen, että meno on turvallista. Sissy-bar ja clubstyle etukate tuovat mukavuutta ja tyyliä. ABS-jarrut ja sähkökäynnistys tekevät ajamisesta sujuvaa. Jos tämä Harley-Davidson SOFTAIL voisi olla seuraava menopelisi, ota yhteyttä ja tule koeajolle!
Perustiedot
| Rekisterinumero | 88-NIA |
| Vuosimalli | 2020 |
| Ajomäärä | 17000 km |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | SOFTAIL |
| Vetotapa | Takaveto |
| Ajoneuvotyyppi | Moottoripyörä |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 2 henkilöä |
| Ajokorttiluokka | A, rajoitettavissa A2:een |
| Tyyppi | Moottoripyörä |
Kysy tarkempia tietoja
Eetu Tavio
Moottoripyörämyyjä FI | SV | EN
Varustelu
- TÄHÄN AJONEUVOON RAHOITUSTARJOUS: KIINTEÄ 3.99 % KORKO + KULUT. (max 72 kk. Ei voi yhdistää muihin liikkeen kampanjoihin) Voimassa erittäin rajoitetun ajan! Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autoturva - Käytettyjen ajoneuvojen lisäturva tuo huolettomuutta meiltä ostetun ajoneuvon yllättävään rikkoutumiseen.
- Tätä ajoneuvoa myyjämme suosittelevat!
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Moottoripyörään mahdollisuus hankkia J. autoturva Moto (1 vuosi / 10000 km tai 2 vuotta / 20000 km)
- Suomi-pyörä
- Huoltokirja (viim.huolto: 06/25 15522 km)
- Nelitahti
- Rekisteröity kahdelle
- Hihnaveto
- Ajonestolaite
- Hyvät renkaat
- Kulutusosat kunnossa
- Sissy-bar
- Clubstyle etukate
- Kromi kiiltää
- Kaatumaraudat
- Lepuuttajat
- Lukkiutumattomat jarrut (ABS)
- Sähkökäynnistys
- Varashälytin
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 6.5.2020 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 6.5.2020 |
| Kuutiotilavuus | 1745 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 64 kw / 87 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 526 kg |
| Omapaino | 300 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Aamuruskontie 6, HELSINKI
Tätä ajoneuvoa myy
Eetu Tavio
Moottoripyörämyyjä FI | SV | EN
i;i.f;upp;ajo;int;o/r;avi;u.t;eet
Janne Anttonen
Moottoripyörämyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;ton;ant;ne.;jan
Aki Peltonen
Myyntipäällikkö FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;lto;.pe;aki