Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 22 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Harley-Davidson SOFTAIL tarjoaa ajamisen iloa kesäisille teille. Tämä vähän ajettu moottoripyörä on varustettu Vance & Hines putkistolla, joka tuo ajokokemukseen oman säväyksensä. Kromin kiilto ja Le Pera istuin lisäävät ajoneuvon tyylikkyyttä. Sähkökäynnistys tekee liikkeellelähdöstä helppoa, ja ajonestolaite sekä varashälytin tuovat mielenrauhaa. Tämä Suomessa rekisteröity yksilö on valmis viemään sinut uusiin seikkailuihin. Jos tämä SOFTAIL-mallin Harley-Davidson voisi olla seuraava menopelisi, ota yhteyttä ja tule koeajolle!
Perustiedot
| Rekisterinumero | CX-831 |
| Vuosimalli | 2004 |
| Ajomäärä | 26000 km |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | SOFTAIL |
| Vetotapa | Takaveto |
| Ajoneuvotyyppi | Moottoripyörä |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 2 henkilöä |
| Ajokorttiluokka | A, rajoitettavissa A2:een |
| Tyyppi | Moottoripyörä |
Kysy tarkempia tietoja
Eetu Tavio
Moottoripyörämyyjä FI | SV | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus kuluttaja-asiakkaille. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- 2.omisteinen
- Suomi-pyörä
- Nelitahti
- Hihnaveto
- Ajonestolaite
- 18" ape
- Hyvät renkaat
- Kulutusosat kunnossa
- Kromi kiiltää
- Le Pera istuin
- Sähkökäynnistys
- Vance & Hines putkisto
- Varashälytin
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 3.6.2004 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 3.6.2004 |
| Kuutiotilavuus | 1449 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 47 kw / 64 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 510 kg |
| Omapaino | 305 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Aamuruskontie 6, HELSINKI
Tätä ajoneuvoa myy
Eetu Tavio
Moottoripyörämyyjä FI | SV | EN
i;i.f;upp;ajo;int;o/r;avi;u.t;eet
Janne Anttonen
Moottoripyörämyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;ton;ant;ne.;jan
Aki Peltonen
Myyntipäällikkö FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;lto;.pe;aki