Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 12 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Tässä se on, Harley-Davidson SPORTSTER, joka on kuin tehty kesäisille teille! Tämä vähän ajettu kaunotar on varustettu Akrapovic putkistolla, joka tuo mukavaa murinaa ajomatkoille. Nelitahtinen moottori ja sähkökäynnistys tekevät liikkeellelähdöstä vaivatonta. Takatarakka ja pieni sivulaukku tarjoavat tilaa tarpeellisille tavaroille. Ja mikä parasta, kampanja-aikana saat ilmaisen talvisäilytyksen ensi kevääseen asti. Jos tämä Harley-Davidson SPORTSTER voisi olla seuraava menopelisi, ota yhteyttä ja tule koeajolle!
Perustiedot
| Rekisterinumero | 69-CCV |
| Vuosimalli | 2012 |
| Ajomäärä | 25300 km |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | SPORTSTER |
| Vetotapa | Takaveto |
| Ajoneuvotyyppi | Moottoripyörä |
| Toimistokulut | 299 € |
| Rekisteröity | 1 henkilöä |
| Ajokorttiluokka | A, rajoitettavissa A2:een |
| Tyyppi | Moottoripyörä |
Kysy tarkempia tietoja
Aki Peltonen
Myyntipäällikkö FI | EN
Varustelu
- TÄHÄN AJONEUVOON RAHOITUSTARJOUS: KIINTEÄ 3.99 % KORKO + KULUT. (max 72 kk. Ei voi yhdistää muihin liikkeen kampanjoihin) Voimassa erittäin rajoitetun ajan! Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autoturva - Käytettyjen ajoneuvojen lisäturva tuo huolettomuutta meiltä ostetun ajoneuvon yllättävään rikkoutumiseen.
- LÖYTÖ! - Tätä ajoneuvoa myyjämme suosittelevat!
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- * KAMPANJA: Meiltä kampanja-aikana ostettuhin moottoripyöriin ilmainen talvisäilytys ensi kevääseen asti.
- Moottoripyörään mahdollisuus hankkia J. autoturva Moto (1 vuosi / 10000 km tai 2 vuotta / 20000 km)
- Suomi-pyörä
- Nelitahti
- Ajonestolaite
- Hihnaveto
- Hyvät renkaat
- Kulutusosat kunnossa
- Takatarakka
- Sivukilpiteline
- Sähkökäynnistys
- Pieni sivulaukku
- Akrapovic putkisto
- Varashälytin
- Viim.huolto: 10/25 25240km
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 23.2.2012 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 23.2.2012 |
| Kuutiotilavuus | 1202 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 49 kw / 67 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 454 kg |
| Omapaino | 260 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Aamuruskontie 6, HELSINKI
Tätä ajoneuvoa myy
Eetu Tavio
Moottoripyörämyyjä FI | SV | EN
i;i.f;upp;ajo;int;o/r;avi;u.t;eet
Janne Anttonen
Moottoripyörämyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;ton;ant;ne.;jan
Aki Peltonen
Myyntipäällikkö FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;lto;.pe;aki