Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 12 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Tässä Harley-Davidson SPORTSTERissa on kaikki, mitä kesäpäivän kruunaukseen tarvitaan. Tämä vähän ajettu, sininen kaunotar on valmis viemään sinut vapauden teille. Nelitahtinen moottori ja hihnaveto takaavat, että matka taittuu kuin siivillä. Kromi kiiltää ja sähkökäynnistys tekee liikkeellelähdöstä vaivatonta. Varashälytin tuo mielenrauhaa, kun pysähdyt nauttimaan maisemista. Jos tämä Harley-Davidson SPORTSTER voisi olla seuraava menopelisi, ota yhteyttä ja tule koeajolle!
Perustiedot
| Rekisterinumero | 82-GGF |
| Vuosimalli | 2013 |
| Ajomäärä | 7000 km |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Väri | Sininen |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | SPORTSTER |
| Vetotapa | Takaveto |
| Ajoneuvotyyppi | Moottoripyörä |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 1 henkilöä |
| Ajokorttiluokka | A, rajoitettavissa A2:een |
| Tyyppi | Moottoripyörä |
Kysy tarkempia tietoja
Aki Peltonen
Myyntipäällikkö FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autoturva - Käytettyjen ajoneuvojen lisäturva tuo huolettomuutta meiltä ostetun ajoneuvon yllättävään rikkoutumiseen.
- Tätä ajoneuvoa myyjämme suosittelevat!
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Moottoripyörään mahdollisuus hankkia J. autoturva Moto (1 vuosi / 10000 km tai 2 vuotta / 20000 km)
- 2.omisteinen
- Suomi-pyörä
- Huoltokirja (viim.huolto: 05/25 7324 km)
- Nelitahti
- Hihnaveto
- Ajonestolaite
- Hyvät renkaat
- Kulutusosat kunnossa
- Kromi kiiltää
- Sähkökäynnistys
- Varashälytin
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 26.7.2013 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 26.7.2013 |
| Kuutiotilavuus | 1202 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 49 kw / 67 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 454 kg |
| Omapaino | 260 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Aamuruskontie 6, HELSINKI
Tätä ajoneuvoa myy
Eetu Tavio
Moottoripyörämyyjä FI | SV | EN
i;i.f;upp;ajo;int;o/r;avi;u.t;eet
Janne Anttonen
Moottoripyörämyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;ton;ant;ne.;jan
Aki Peltonen
Myyntipäällikkö FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;lto;.pe;aki