Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 75 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Tässä Hobby 560 -mallin matkailuvaunussa on kaikki, mitä tarvitset kesän seikkailuihin! Tämä perhemalli tarjoaa nukkumapaikat jopa kuudelle, joten tilaa riittää koko porukalle. Parivuode edessä ja kerrosvuode takana takaavat hyvät unet. Keittiöstä löytyy kaikki tarpeellinen: kaasuliesi, uuni ja jääkaappi pakastelokerolla. Aurinkopaneeli ja sähkön ulosotto molemmilla puolilla pitävät huolen, että virtaa riittää. Matkailuvaunu on varustettu ALDE-nestekeskuslämmityksellä, joten lämpöä riittää viileämmilläkin keleillä. Ota yhteyttä ja tule tutustumaan!
Perustiedot
| Rekisterinumero | WVY-443 |
| Vuosimalli | 2006 |
| Viimeisin katsastus | 22.10.2025 |
| Ajomäärä | 0 km |
| Väri | Valkoinen |
| Malli | 560 |
| Ajoneuvotyyppi | Matkailuauto tai -vaunu |
| Toimistokulut | 349 € |
| Vuodepaikat | 6 henkilöä |
| Tyyppi | Matkailuvaunu |
Kysy tarkempia tietoja
Topi Kutvonen
Automyyjä FI | SV | EN
Varustelu
- TÄHÄN AJONEUVOON RAHOITUSTARJOUS: KIINTEÄ 3.99 % KORKO + KULUT. (max 72 kk. Ei voi yhdistää muihin liikkeen kampanjoihin) Voimassa erittäin rajoitetun ajan! Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- Tätä ajoneuvoa myyjämme suosittelevat!
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- PERHEMALLIN HOBBY ALDELLA SOPUISAAN HINTALUOKKAAN!!
- ALDE - nestekeskuslämmitys kaasulla ja sähköllä
- Lämminvesivaraaja
- Nukkumapaikat jopa kuudelle
- Parivuode pitkittäin edessä
- Kaksoiskerrosvuode takana poikittain
- Sivukeittiö
- Kaasuliesi
- Kaasu-uuni
- Jääkaappi pakastelokerolla
- Kasetti WC
- TV- antenni ja TV (ei tue HD- lähetyksiä)
- Aurinkopaneeli
- Sähkön ulosotto molemmilla puolilla vaunua
- Kitkavetopää
- Aisalukko
- Pituus: 754 cm
- Leveys: 250 cm
- Korkeus: 273 cm
- Omamassa: 1360 kg
- Kokonaismassa: 1600 kg
- Rekisteröity uutena Saksassa 11/2006
- Rekisteröity Suomeen käytettynä 01/2010
- Alde
- Nestekiertolämmitys
- Keskuslämmitys
- Parivuode
- Kerrossänky
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 25.1.2010 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 3.11.2006 |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 1600 kg |
| Omapaino | 1360 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Kistolantie 3, VANTAA
Tätä ajoneuvoa myy