Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 28 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Perustiedot
| Rekisterinumero | RSF-884 |
| Vuosimalli | 2004 |
| Viimeisin katsastus | 26.5.2025 |
| Ajomäärä | 102000 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Valkoinen |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | 600 |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Matkailuauto tai -vaunu |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 4 henkilöä |
| Tyyppi | Matkailuauto |
Kysy tarkempia tietoja
Toni Rask
Automyyjä FI
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Huoltohistoria, viimeisin huolto 102tkm 05/2026
- Jakohihna vaihdettu 05/2026 102tkm.
- Trumatic-lämmitys kaasulla
- Takana kiinteä parivuode
- Asunto-osan ilmastointi
- Aurinkopaneeli
- Inventteri
- Markiisi
- Pöytäryhmä
- Sivukeittiö
- Liesi
- 2 x akut
- Jääkaappi
- Kasetti WC
- Suihku
- TV-antenni
- TV (ei tue HD- lähetyksiä)
- Radio CD-soitin
- Sähköikkunat
- Sähkötoimiset peilit
- 2 x renkaat
- Rekisteröity 4:lle
- Nukkumapaikat 4:lle
- Pituus 636cm
- Leveys 231cm
- Kokonaismassa 3500kg
- Omamassa 2905kg
- Tuontiauto, tuontimaa Saksa (2006) Varustelutaso saattaa poiketa vastaavaan uutena Suomessa rekisteröityyn
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 5.7.2006 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 27.10.2004 |
| Kuutiotilavuus | 2800 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 94 kw / 128 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 3500 kg |
| Omapaino | 2905 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Tupalankatu 7, LAHTI
Tätä ajoneuvoa myy