Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 26 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Tässä on Hobby T 600 FC -matkailuauto, joka on kuin tehty kesän seikkailuihin! Tämä käytännöllinen matkakumppani tarjoaa kaiken tarvittavan: ilmastointi pitää viileänä helteillä, ja vakionopeudensäädin tekee pitkistä matkoista leppoisia. Kääntyvät etuistuimet ja pöytäryhmä tekevät tauoista mukavia, ja kun on aika levätä, parivuode odottaa. Polkupyöräteline mahdollistaa pyöräretket uusissa maisemissa. Jos tämä Hobby T 600 FC voisi olla seuraava menopelisi, ota yhteyttä ja tule koeajolle!
Perustiedot
| Rekisterinumero | CHE-310 |
| Vuosimalli | 2009 |
| Viimeisin katsastus | 3.6.2025 |
| Ajomäärä | 110000 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Valkoinen |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | T 600 FC |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Matkailuauto tai -vaunu |
| Toimistokulut | 299 € |
| Rekisteröity | 3 henkilöä |
| Vuodepaikat | 2 henkilöä |
| Tyyppi | Matkailuauto |
Kysy tarkempia tietoja
Tomi Laakso
Automyyjä FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- TÄMÄ AUTO ON LAATUTARKASTETTU (kaasulaitteiden koeponnistukset/tiiveystarkastettu/laitetestaukset)
- Aj.110tkm
- Huoltokirja
- Vakionopeudensäädin
- Ilmastointi
- Radio
- Kääntyvät etuistuimet
- Pöytäryhmä
- Trumatic sähkö/kaasu
- Mattosarja
- Jääkaappi
- Pakastinlokero
- Liesi
- Pesuallas
- WC
- Suihku
- Parivuode
- Sähkörappu
- Polkupyöräteline
- Nukkumapaikat 2:lle
- Rekisteröity 3:lle
- Pituus: 640 cm
- Leveys: 228 cm
- Korkeus: 281 cm
- Omamassa: 3050 kg
- Kokonaismassa: 3500 kg
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 23.6.2009 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 23.6.2009 |
| Vetopainot | 750 kg / 1000 kg |
| Kuutiotilavuus | 2198 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 96 kw / 131 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 3500 kg |
| Omapaino | 3050 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Herralankatu 34, SEINÄJOKI