Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 5 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Tässä sininen Honda NT -mallin moottoripyörä, joka on kuin tehty kesäisille seikkailuille! Tämä tuontipyörä Saksasta on rekisteröity kahdelle ja kulkee kardaanivedolla. Nelitahtimoottori ja sähkökäynnistys takaavat, että matka alkaa vaivatta. Tuulisuoja ja sivulaukut tekevät ajosta mukavaa, ja keskiseisontatuki pitää pyörän tukevasti pystyssä taukojen aikana. Vähän ajettu ja vauriohistoriaton – tämä pyörä on valmis valloittamaan tiet kanssasi. Jos tämä Honda NT voisi olla seuraava menopelisi, ota yhteyttä ja tule koeajolle!
Perustiedot
| Rekisterinumero | ZS-868 |
| Vuosimalli | 2003 |
| Viimeisin katsastus | 19.2.2019 |
| Ajomäärä | 45000 km |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Väri | Sininen |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | NT |
| Vetotapa | Takaveto |
| Ajoneuvotyyppi | Moottoripyörä |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 2 henkilöä |
| Ajokorttiluokka | A, rajoitettavissa A2:een |
| Tyyppi | Moottoripyörä |
Kysy tarkempia tietoja
Eetu Tavio
Moottoripyörämyyjä FI | SV | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- Tätä ajoneuvoa myyjämme suosittelevat!
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Tuontipyörä, tuontimaa Saksa (2007) ei vauriohistoriaa
- Nelitahti
- Rekisteröity kahdelle
- Kardaaniveto
- Ajonestolaite
- Tuulisuoja
- Kulutusosat kunnossa
- Keskiseisontatuki
- Sähkökäynnistys
- Sivulaukut
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 30.3.2007 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 17.7.2003 |
| Kuutiotilavuus | 647 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 41 kw / 56 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 440 kg |
| Omapaino | 248 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Aamuruskontie 6, HELSINKI
Tätä ajoneuvoa myy
Eetu Tavio
Moottoripyörämyyjä FI | SV | EN
i;i.f;upp;ajo;int;o/r;avi;u.t;eet
Janne Anttonen
Moottoripyörämyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;ton;ant;ne.;jan
Aki Peltonen
Myyntipäällikkö FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;lto;.pe;aki