Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 47 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Tässä on Honda VFR, joka on valmis viemään sinut kesän seikkailuihin! Tämä punainen kaunotar on vähän ajettu ja tarjoaa luotettavaa menoa nelitahtimoottorillaan. Varusteltu kahdelle, joten kaverikin mahtuu mukaan. Sähkökäynnistys ja keskiseisontatuki tekevät pysähdyksistä helppoja, ja tuulisuoja pitää ajoviiman kurissa. Takalaukku tarjoaa tilaa kesäretkien varusteille. Tämä hienokuntoinen yksilö odottaa vain kuskia, joka vie sen tien päälle. Jos sait kipinän, ota yhteyttä ja tule koeajolle!
Perustiedot
| Rekisterinumero | GF-871 |
| Vuosimalli | 2006 |
| Viimeisin katsastus | 23.7.2019 |
| Ajomäärä | 68000 km |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Väri | Punainen |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | VFR |
| Vetotapa | Takaveto |
| Ajoneuvotyyppi | Moottoripyörä |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 2 henkilöä |
| Ajokorttiluokka | A |
| Tyyppi | Moottoripyörä |
Kysy tarkempia tietoja
Eetu Tavio
Moottoripyörämyyjä FI | SV | EN
Varustelu
- TÄHÄN AJONEUVOON RAHOITUSTARJOUS: KIINTEÄ 3.99 % KORKO + KULUT. (max 72 kk. Ei voi yhdistää muihin liikkeen kampanjoihin) Voimassa erittäin rajoitetun ajan! Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Suomi-pyörä
- Nelitahti
- Rekisteröity kahdelle
- Ketjuveto
- Ajonestolaite
- Hyvät renkaat
- Kulutusosat kunnossa
- Tuulisuoja
- Säädettävät jarru ja kytkinkahvat
- Keskiseisontatuki
- Sähkökäynnistys
- Takalaukku
- 12V ulosotto
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 7.4.2006 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 7.4.2006 |
| Kuutiotilavuus | 782 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 80 kw / 109 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 444 kg |
| Omapaino | 244 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Aamuruskontie 6, HELSINKI
Tätä ajoneuvoa myy
Eetu Tavio
Moottoripyörämyyjä FI | SV | EN
i;i.f;upp;ajo;int;o/r;avi;u.t;eet
Janne Anttonen
Moottoripyörämyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;ton;ant;ne.;jan
Aki Peltonen
Myyntipäällikkö FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;lto;.pe;aki