Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 5 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Etsitkö luotettavaa ja kestävää moottoripyörää kesän seikkailuihin? Tässä Honda XL-mallin menopelissä on kaikki mitä tarvitset ja vähän enemmänkin! Tämä kaksipyöräinen on rekisteröity kahdelle, ja varustettu kaatumaraudoilla, käsisuojilla ja kahvalämmittimillä, joten ajaminen sujuu mukavasti säässä kuin säässä. Sivulaukut ja takalaukku sisäpusseineen tarjoavat reilusti säilytystilaa. Pyörä on ollut kahdella omistajalla ja huoltohistoria on kirjattu, joten tiedät mitä saat. Jos tämä Honda XL voisi olla seuraava menopelisi, ota yhteyttä ja tule koeajolle!
Perustiedot
| Rekisterinumero | 49-BAH |
| Vuosimalli | 2011 |
| Ajomäärä | 34000 km |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | XL |
| Vetotapa | Takaveto |
| Ajoneuvotyyppi | Moottoripyörä |
| Toimistokulut | 299 € |
| Rekisteröity | 2 henkilöä |
| Ajokorttiluokka | A, rajoitettavissa A2:een |
| Tyyppi | Moottoripyörä |
Kysy tarkempia tietoja
Aki Peltonen
Myyntipäällikkö FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- LÖYTÖ! - Tätä ajoneuvoa myyjämme suosittelevat!
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- * KAMPANJA: Meiltä kampanja-aikana ostettuhin moottoripyöriin ilmainen talvisäilytys ensi kevääseen asti.
- Suomi-pyörä
- Nelitahti
- Rekisteröity kahdelle
- 2 omisteinen
- Huoltohistoria kirjassa vuodelta 2015 viimeisin merkintä
- Kulutusosat kunnossa
- Kaatumaraudat
- Käsisuojat
- 12V ulosotto
- Tuulisuoja
- Kahvalämmitimet
- Ketjuveto
- Ajonestolaite
- Keskiseisontatuki
- Sähkökäynnistys
- Sivulaukut
- Takalaukku
- Laukuissa sisäpussit
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 11.5.2011 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 11.5.2011 |
| Kuutiotilavuus | 996 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 69 kw / 94 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 477 kg |
| Omapaino | 276 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Aamuruskontie 6, HELSINKI
Tätä ajoneuvoa myy
Eetu Tavio
Moottoripyörämyyjä FI | SV | EN
i;i.f;upp;ajo;int;o/r;avi;u.t;eet
Janne Anttonen
Moottoripyörämyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;ton;ant;ne.;jan
Aki Peltonen
Myyntipäällikkö FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;lto;.pe;aki