Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 2 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Tässä Honda XL -moottoripyörässä on kaikki, mitä kesän seikkailuihin tarvitset! Tämä vähän ajettu kaunotar on varustettu kaatumaraudoilla ja käsisuojilla, joten olet valmiina mihin tahansa mutkaan. Sivulaukut ja takalaukku tarjoavat reilusti tilaa tavaroille, ja sähkökäynnistys tekee liikkeelle lähdöstä helppoa kuin heinänteko. Nelitahtinen moottori ja ketjuveto takaavat luotettavan menon, ja tuulisuoja pitää ajoviiman kurissa. Jos tämä Honda XL voisi olla seuraava menopelisi, ota yhteyttä ja tule koeajolle!
Perustiedot
| Rekisterinumero | IV-858 |
| Vuosimalli | 2006 |
| Viimeisin katsastus | 22.7.2003 |
| Ajomäärä | 78000 km |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Väri | BOB.BEIGE |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | XL |
| Vetotapa | Takaveto |
| Ajoneuvotyyppi | Moottoripyörä |
| Toimistokulut | 299 € |
| Rekisteröity | 2 henkilöä |
| Ajokorttiluokka | A, rajoitettavissa A2:een |
| Tyyppi | Moottoripyörä |
Kysy tarkempia tietoja
Aki Peltonen
Myyntipäällikkö FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- LÖYTÖ! - Tätä ajoneuvoa myyjämme suosittelevat!
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- * KAMPANJA: Meiltä kampanja-aikana ostettuhin moottoripyöriin ilmainen talvisäilytys ensi kevääseen asti.
- Suomi-pyörä
- Huoltohistoria ( viim.huolto: 10/25 76101 km )
- Nelitahti
- Rekisteröity kahdelle
- Ketjuveto
- Ajonestolaite
- Kulutusosat kunnossa
- Kaatumaraudat
- Käsisuojat
- Tuulisuoja
- Keskiseisontatuki
- Sähkökäynnistys
- Sivulaukut
- Takalaukku
- 12V ulosotto
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 27.3.2006 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 27.3.2006 |
| Kuutiotilavuus | 996 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 69 kw / 94 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 466 kg |
| Omapaino | 265 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Aamuruskontie 6, HELSINKI
Tätä ajoneuvoa myy
Eetu Tavio
Moottoripyörämyyjä FI | SV | EN
i;i.f;upp;ajo;int;o/r;avi;u.t;eet
Janne Anttonen
Moottoripyörämyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;ton;ant;ne.;jan
Aki Peltonen
Myyntipäällikkö FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;lto;.pe;aki