Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 11 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Tässä on Husqvarna 701, joka on valmis viemään sinut seikkailuun kuin tuulispää! Tämä kestävä moottoripyörä on varustettu LED-maskilla ja käsisuojilla, joten voit nauttia ajosta turvallisesti ja tyylillä. Säädettävä takaiskari tarjoaa mukavuutta, ja ABS-jarrut pitävät huolen, että pysyt hallinnassa. Tämä vähän ajettu menopeli on täydellinen valinta sinulle, joka arvostat vähäpäästöisyyttä. Jos tämä Husqvarna 701 voisi olla seuraava menopelisi, ota yhteyttä ja tule koeajolle!
Perustiedot
| Rekisterinumero | 86-BKM |
| Vuosimalli | 2018 |
| Ajomäärä | 32000 km |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | 701 |
| Vetotapa | Takaveto |
| Ajoneuvotyyppi | Moottoripyörä |
| Toimistokulut | 299 € |
| Rekisteröity | 2 henkilöä |
| Ajokorttiluokka | A |
| Tyyppi | Moottoripyörä |
Kysy tarkempia tietoja
Anton Vanhala
Automyyjä FI | EN
Varustelu
- TÄHÄN AJONEUVOON RAHOITUSTARJOUS: KIINTEÄ 3.99 % KORKO + KULUT. (max 72 kk. Ei voi yhdistää muihin liikkeen kampanjoihin) Voimassa erittäin rajoitetun ajan! Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- Tätä ajoneuvoa myyjämme suosittelevat!
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Hyvät renkaat
- LED-maski
- Käsisuojat
- Abs
- Säädettävä takaiskari
- Huoltomuistio
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 13.4.2018 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 13.4.2018 |
| Kuutiotilavuus | 693 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 55 kw / 75 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 350 kg |
| Omapaino | 156 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Muuralankuja 4, KOTKA
Tätä ajoneuvoa myy
Anton Vanhala
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;hal;van;on.;ant
Jani Hokkanen
Vastuumyyjä
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;ane;okk;i.h;jan
Julius Jalonen
Sisäänostaja
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;lon;.ja;ius;jul