Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 8 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Husqvarna SVARTPILEN on vähän ajettu moottoripyörä, joka tarjoaa ajomukavuutta ja hallittavuutta kesäisille teille. Tämä nelitahtinen pyörä on ollut vain yhdellä omistajalla ja siinä on sähköinen huoltohistoria. Varusteluun kuuluvat muun muassa quickshifter, ajomoodit, luistonesto ja lukkiutumattomat jarrut (ABS), jotka tekevät ajokokemuksesta miellyttävän. Hyvät renkaat ja kulutusosat ovat kunnossa, joten voit keskittyä nauttimaan ajosta. Jos tämä SVARTPILEN-mallin Husqvarna voisi olla seuraava menopelisi, ota yhteyttä ja tule koeajolle!
Perustiedot
| Rekisterinumero | 11-JJO |
| Vuosimalli | 2024 |
| Ajomäärä | 5000 km |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | SVARTPILEN |
| Vetotapa | Takaveto |
| Ajoneuvotyyppi | Moottoripyörä |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 2 henkilöä |
| Ajokorttiluokka | A |
| Tyyppi | Moottoripyörä |
Kysy tarkempia tietoja
Aki Peltonen
Myyntipäällikkö FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autoturva - Käytettyjen ajoneuvojen lisäturva tuo huolettomuutta meiltä ostetun ajoneuvon yllättävään rikkoutumiseen.
- Tätä ajoneuvoa myyjämme suosittelevat!
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Moottoripyörään mahdollisuus hankkia J. autoturva Moto (1 vuosi / 10000 km tai 2 vuotta / 20000 km)
- 1.omisteinen
- Suomi-pyörä
- Sähköinen huoltohistoria (viim.huolto: 01/26 4913 km)
- Nelitahti
- Rekisteröity kahdelle
- Ketjuveto
- Ajonestolaite
- Hyvät renkaat
- Kulutusosat kunnossa
- Quickshifter
- Ajomoodit
- Luistonesto
- Lukkiutumattomat jarrut (ABS)
- Sähkökäynnistys
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 14.7.2025 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 16.5.2024 |
| Kuutiotilavuus | 799 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 77 kw / 105 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 435 kg |
| Omapaino | 191 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Aamuruskontie 6, HELSINKI
Tätä ajoneuvoa myy
Eetu Tavio
Moottoripyörämyyjä FI | SV | EN
i;i.f;upp;ajo;int;o/r;avi;u.t;eet
Janne Anttonen
Moottoripyörämyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;ton;ant;ne.;jan
Aki Peltonen
Myyntipäällikkö FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;lto;.pe;aki