Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 46 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Hymer T 652 CL -matkailuauto tarjoaa mukavuutta ja käytännöllisyyttä kesäseikkailuihin. Tämä Suomessa rekisteröity ajoneuvo on varustettu nahkaverhoilulla, joka lisää matkustusmukavuutta. Ohjaamoilmastointi pitää sisätilat miellyttävän viileinä kuumina kesäpäivinä. Ajoneuvo on rekisteröity neljälle ja siinä on pitkittäinen parivuode sekä mahdollisuus lisävuoteeseen dinetessä. Trumatic-ilmakeskuslämmitys ja lämminvesivaraaja takaavat mukavat olosuhteet myös viileämpinä iltoina. Jos tämä Hymer T 652 CL voisi olla seuraava menopelisi, ota yhteyttä ja tule koeajolle!
Perustiedot
| Rekisterinumero | JHC-102 |
| Vuosimalli | 2008 |
| Viimeisin katsastus | 10.7.2025 |
| Ajomäärä | 192000 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Valkoinen |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | T 652 CL |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Matkailuauto tai -vaunu |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 4 henkilöä |
| Vuodepaikat | 3 henkilöä |
| Tyyppi | Matkailuauto |
Kysy tarkempia tietoja
Topi Kutvonen
Automyyjä FI | SV | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus kuluttaja-asiakkaille. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- NÄYTTÄVÄ HYMERIN AUTO TUKEVALLA FORDIN ALUSTALLA!!
- Aj. 192tkm
- SUOMI-auto
- Huoltokirja - jakopää ketjulla
- Rekisteröity neljälle
- Saa ajaa B- kortilla
- Pitkittäinen parivuode takana
- Dinetteen mahdollista pedata lisävuode
- Nukkumapaikat jopa kolmelle
- Trumatic ilmakeskuslämmitys kaasulla ja sähköllä
- Lämminvesivaraaja
- Sivukeittiö
- Kaasuliesi kolmella polttimolla
- Jääkaappi pakastelokerolla
- Kasetti WC
- Erillinen suihkukaappi
- Ohjaamoilmastointi
- Vakionopeudensäädin
- Radio / CD- soitin
- Sähkösäätöiset sivupeilit- ja lasit
- Ohjaamon pimennysverho
- Nahkaverhoiltu ohjauspyörä
- Markiisi
- Polkupyöräteline neljälle pyörälle
- Sähkörappu
- TV- antenni- ja teline
- Asunto-osan mattosarja
- Ohjaamomatto
- Kesärenkaat 16" teräsvanteilla
- Vararengas
- Pituus: 680 cm + pyöräteline
- Leveys: 235 cm
- Omamassa: 2890 kg
- Kokonaismassa: 3500 kg
- Puoli-integroitu
- Parivuode
- Keskuslämmitys
- Sähköpatruuna
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 11.3.2008 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 11.3.2008 |
| Vetopainot | 750 kg / 1000 kg |
| Kuutiotilavuus | 2190 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 96 kw / 131 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 3500 kg |
| Omapaino | 2890 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Kistolantie 3, VANTAA
Tätä ajoneuvoa myy